Facebook Google+ Twitter

Onet zmienił tytuł wywiadu z Maleńczukiem pod presją internautów

Dzisiaj w portalu Onet.pl ukazał się wywiad z Maciejem Maleńczukiem, którego tytuł brzmiał: "Maleńczuk: Lech Kaczyński na wielu wystąpieniach państwowych występował pijany". Onet pod presją internautów postanowił jednak zmienić tytuł.

Maciej Maleńczuk / Fot. Yarl/Creative Commons 3.0Teraz artykuł ma enigmatyczny tytuł: "Powiedzieli, żebym donosił. Zamurowało mnie". Tytuł został zmieniony pod wpływem nacisku oburzonych internautów - donosi serwis natemat.pl.

Maleńczuk mówił w wywiadzie, że Lech Kaczyński jako prezydent Polski występował często pijany. Artysta ostro skrytykował brata Jarosława Kaczyńskiego: "Lech był ciapowaty, wiecznie podpity i wykłócający się o samolot. Narobił takiego obciachu, że ten obciach ciągnie się za nim do dzisiaj. Teraz zwala się wszystko na Jarosława, bo nie pamiętamy już jaki był Lech" - powiedział Maleńczuk.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (20):

Sortuj komentarze:

 kotek POciotek
  • kotek POciotek
  • 14.05.2012 21:01

@G. Wink-napij się trochę winka dupku,to wzmocnisz sobie skołatany móżdżek.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jan Nowak
  • Jan Nowak
  • 14.05.2012 19:33

nastał czas
ćpunów, kryminalistów, złodziei, walniętych psychicznie, pedałów, transwestytów
nastał czas tuska
nastał czas Platformy"obywatelskiej"

Komentarz został ukrytyrozwiń
myNaród
  • myNaród
  • 14.05.2012 19:28

to kim jest maleńczuk ma podstawowe znaczenie.

polska jest na skraju, jeżeli cytuje ćpuna, alkoholika i kryminaliste (może recydywa)
jako wykładnik znajomości polityki i polityków.
maleńczuk ma prawo mieć swoje zdanie,
ma prawo nawet sobie wmawiać że lepsi od niego też piją ćpają i pierdle grzeją
lecz opinia publiczna nie powinna być tym karmiona.

jest rzeczą charakterystyczną,
że złodziej każdego podejrzewa o kradzież,
alkoholik każdego podejrzewa o picie (z tym tylko że inni skutecznie się ukrywają)
ćpun, w każdym widzi narkomana
zdrajca w każdym widzi ... itd

zatem zachowanie tego niezrównoważonego gościa nie dziwi
idealnie nadaje się na posła z list PO.
pierwszy krok zrobił, a miejsce koło drugiego takiego - niesioła - wolne

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie ma znaczenia kto to Maleńczuk i nie o tym jest ten tekst. Chodzi o to, że znowu mamy w naszym kraju zjawisko politycznej poprawności...

Komentarz został ukrytyrozwiń
bombka dla PO
  • bombka dla PO
  • 14.05.2012 00:11

A kto to Maleńczuk? Nowy gatunek wszy wyhodowany przez Niesiołowskiego.

Komentarz został ukrytyrozwiń
mały kotek
  • mały kotek
  • 13.05.2012 21:17

ĆPUNY, ROWERY I INNE WSZY poDNOSZĄ ŁBY.

Komentarz został ukrytyrozwiń
 dodam !
  • dodam !
  • 13.05.2012 21:11

Maleńczuk jest boski !

Komentarz został ukrytyrozwiń

No i co z tego, że zmienił? Chodzi o napiętnowanie konformizmu?

Komentarz został ukrytyrozwiń
1grajek
  • 1grajek
  • 13.05.2012 20:22

Bardzo nie podoba mi się to , że zmieniają tytuł artykułu , to co znowu jakieś naciski ? czy znowu mamy cenzorów o co tu chodzi przecież internet ma być wolny a może zamienia się w idealne miejsce do inwigilowanie ludzi o określonych poglądach. Jeżeli jest tak to potrzebna jest komisja śledcza i to nie żart

Komentarz został ukrytyrozwiń
cioci kot
  • cioci kot
  • 13.05.2012 18:36

Ten śpiewający śmieć skończy jak każde GW(gówno).