Facebook Google+ Twitter

Oni mają haka na raka!

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2010-03-13 14:28

Uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Hetmana Tarnowskiego w Tarnowie po raz kolejny udowodnili ze mają haka na raka.

Uczniowie II LO w Tarnowie przed lekcją w Urzędzie Miasta. / Fot. Patryk Walkowicz.Już po raz trzeci młodzież z II Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Hetmana Tarnowskiego w Tarnowie brała udział w ogólnopolskiej kampanii Mam haka na raka. Uczniowie z klasy IIa obrali sobie za cel uświadomienie jak największej liczby mieszkańców Tarnowa. W związku z tym odbyła się lekcja pokazowa, na której zgromadzeni uczniowie z klas biologiczno-chemiczych mogli poszerzyć swą wiedzę o nowotworach, jak i poprzez pytania do zespołu, rozwiać nurtujące ich wątpliwości.

Jednakże lekcja to nie wszystko. Młodzież poszła o krok dalej i zorganizowała prelekcję w Urzędzie Miasta, poprzedzoną ankietą na ulicach Tarnowa. Krótka sonda ukazała luki w wiedzy mieszkańców miasta i pomogła opracować materiał tak, by jak najwięcej przekazać zainteresowanym. Tym sposobem trafili do szerszej grupy odbiorców, a zaproszeni lekarze z tarnowskich szpitali, odpowiadali na pytania zgromadzonych gości.

Tarnowscy uczniowie postanowili wziąć życie we własne ręce.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.