Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

51895 miejsce

Oni pojadą do Soczi. Pełna lista polskich reprezentantów

Zimowe igrzyska olimpijskie coraz bliżej. Dzisiaj Polski Komitet Olimpijski zatwierdził skład, pojedzie 56 sportowców.

 / Fot. PAP/Grzegorz Momot

SKOKI NARCIARSKIE


Kamil Stoch (WKS Zakopane)
Maciej Kot (AZS Zakopane)
Piotr Żyła (KS Wisła Ustronianka)
Dawid Kubacki (TS Wisła Zakopane)
Jan Ziobro (WKS Zakopane)
Trener: Łukasz Kruczek

BIEGI NARCIARSKIE


Justyna Kowalczyk (AZS Katowice)
Paulina Maciuszek (LKS Poroniec)
Kornelia Kubińska (AZS AWF Katowice)
Agnieszka Szymańczak (LKS Klimczok Bystra)
Sylwia Jaśkowiec (LKS Hilltop Osieczany Wiśniowa)
Maciej Kreczmer (LKS Poroniec Poronin)
Maciej Staręga (UKS Rawa Siedlce)
Sebastian Gazurek (NKS Trójwieś Beskidzka)
Trenerzy: Aleksander Wieretielny, Ivan Hudac

BIATHLON


Krystyna Pałka (AZS AWF Katowice)
Magdalena Gwizdoń (BLKS Żywiec)
Monika Hojnisz (UKS Lider Katowice)
Weronika Nowakowska-Ziemniak (AZS AWF Katowice)
Paulina Bobak (AZS AWF Katowice)
Łukasz Szczurek (BKS WP-Kościelisko)
Krzysztof Pływaczyk (BKS WP-Kościelisko)
Łukasz Słonina (AZS AWF Wrocław)
Grzegorz Guzik (BLKS Żywiec)
Rafał Lepel (AZS AWF Katowice)
Trenerzy: Adam Kołodziejczyk, Andrzej Koziński

BOBSLEJE


Dawid Kupczyk (AZS AWF Katowice)
Paweł Mróz (AZS AWF Katowice)
Marcin Niewiara (AZS AWF Katowice)
Daniel Zalewski (AZS AWF Katowice)
Trener: Andrzej Kupczyk

ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE


Tor długi
Katarzyna Bachleda-Curuś (LKS Poroniec Poronin)
Luiza Złotkowska (LKS Poroniec Poronin)
Natalia Czerwonka (Cuprum Lulin)
Katarzyna Woźniak (WTŁ Stegny Warszawa)
Konrad Niedźwiedzki (LKS Poroniec Poronin)
Jan Szymański (LKS Poroniec Poronin)
Zbigniew Bródka (UKS Błyskawica Domaniewice)
Artur Waś (LKS Poroniec Poronin)
Sebastian Druszkiewicz (LKS Poroniec Poronin)
Artur Nogal (LKS Poroniec Poronin)
Trenerzy: Krzysztof Niedźwiedzki, Wiesław Kmiecik, Witold Mazur, Ewa Białkowska
Short track
Patrycja Maliszewska (Juvenia Białystok)
Trener: Dariusz Kulesza

NARCIARSTWO ALPEJSKIE


Karolina Chrapek (AZS AWF Katowice)
Maryna Gąsienica-Daniel (MUKS Śmig Zakopane)
Aleksandra Kluś-Zamiedzowy (LKS Poroniec Poronin)
Maciej Bydliński (AZS AWF Katowice)
Michał Jasiczek (SNA SKI-team Zakopane)
Mateusz Garniewicz (Malta Ski Poznań)
Trenerzy:Timon Mauro, Vlado Kovar

SKI CROSS


Karolina Riemen-Żerebecka (AZS AWF Katowice)
trener: Przemysław Buczyński

KOMBINACJA NORWESKA


Adam Cieślar ( KS Wisła Ustronianka)
Trener: Jan Klimko

SANECZKARSTWO


Ewa Kuls (UKS Nowiny Wielkie)
Natalia Wojtuściszyn (UKS Nowiny Wielkie)
Maciej Kurowski (AZS AWF Katowice)
Patryk Poręba (AZS AWF Katowice)
Karol Mikrut (AZS AWF Katowice)
Trener: Marek Skowroński

SNOWBOARD


Karolina Sztokfisz (AZS Zakopane)
Aleksandra Król (KSF2 Dawidek Team)
Michał Ligocki (AZS AWF Katowice)
Mateusz Ligocki (AZS AWF Katowice)
Maciej Jodko (AZS AWF Katowice)
Trenerzy:Iwona Kotuła, Mariusz Kufel, Paweł Dawidek

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.