Facebook Google+ Twitter

ON&ON i Tyle w Temacie | Temat Rzeka

TEMAT RZEKA Plaża przy Moście Poniatowskiego, Warszawa 25 lipca 2015 Godz. 21:00 | FREE

 / Fot. Temat RzekaHory & Bumi Phillips (ON&ON) - nieprzerwanie od ponad dekady są obecni na scenie klubowej. Organizowali wiele imprez muzycznych, sami występowali na licznych festiwalach w Polsce i zagranicą. Dzisiaj trzymają rękę na pulsie promując świeżą elektronikę zawsze konserwatywnie i konsekwentnie, zawsze z płyt winylowych. Ich sety to mieszanka tanecznej elektroniki, którą przeplatają klasycznymi brzmieniami, chętnie wracają do disco, jazzu i funku. Najciekawszym aspektem ich występów jest doskonałe dopełnianie się muzycznie, celne dostrojenie repertuaru do miejsca i okoliczności, a co za tym idzie..flow z odbiorcami. Towarzyszyć im będzie znany na warszawskiej scenie Chris Jaxx!

HORY (ON&ON): Współtwórca Pompon Music. Od 2000 roku na scenie klubowej. Prowadził audycje w legendarnej Radiostacji i w Radio Jazz. Od 2009 roku, co tydzień promuje świeżą elektronikę w audycji Pompon Night w Radio Roxy. Konserwatywny Dj, pozostał wierny płytom winylowym, które zawzięcie kolekcjonuje. Zaczynał od drum&bassu i jazzu, teraz najbliższe są mu dźwięki house i disco. Grał na wielu festiwalach w Polsce i zagranicą. Supportował takie sławy jak: Jazzanova, Daniel Bell, Alexander Robotnick, Chicken Lips, Cold Cut, Joakim. Odwiedził z płytami: Tel Awiw, Szanghaj, Pekin, Tokio, Seul, San Francisco, Sri Lankę, Madryt, Barcelonę, Leeuwarden, Berlin, Wiedeń, Bratysławę, Budapeszt, Kijów, Brześć, Laax, Isola Verde, Massocorto, Les des Alpes, Tignes, Alpe d'Huez


BUMI PHILLIPS (ON&ON): od ponad 15 lat Dj, ostatnio współproducent wytwórni Osterdam Records, często występujący w towarzystwie instrumentalistów. W Dj-setach prezentuje szerokim wachlarz brzmień od jazzu po taneczną elektronikę (używając płyt analogowych). W okresie tym występował w wielu klubach w Polsce, Londynie, Luxemburgu i Amsterdamie, obok postaci takich jak np: Ben Mono, Legowelt, DjPatrisia, Skalpel, Richard Sen (Padded Cell), Carl Cox, James Ruskin, Alexander Robotnick, Donnell Knox, oraz wielu, wielu innych.Współpracuje też z fundacją Pompon. Cztery ostatnie lata prowadził w Radiu Roxy audycję Pompon Night, a następnie ON&ON. We współpracy z muzykami z wytwórni Osterdam Records na przełomie 2012/13 wspólnie zrealizowana produkcja z udziałem Donnella Knoxa zagościła na prestiżowej składance Londyńskiego klubu Fabric. Phillips ma na koncie przygotowanie mixtape'ów dla Programu 3 Polskiego Radia, Radia PIN, Radia Jazz. Z projektem Euphorya licencjonował muzykę dla Machiny. W zależności od charakteru przedsięwzięcia starannie przygotowuje materiał muzyczny, elastycznie dobierając muzykę klubową, oferując występy live z muzykami.

ARTYŚCI:

HORY (On&On, Zuckermelodien)
www.facebook.com/radio.on.and.on
www.facebook.com/pan.hory

BUMI PHILLIPS (On&On, Osterdam Records)
www.facebook.com/bumi.phillips
bumiphillips.wix.com/bumiphillipslive

CHRIS JAXX
www.facebook.com/pages/DJ-CHRISS-JAXX/206639843821


Apel do wszystkich, którzy odwiedzają plażę przy Moście Poniatowskiego i nie tylko.

Prosimy, zachowuj się!

1. Zachowaj porządek. Wyrzuć do kosza śmieci po sobie, a także śmieci pozostawione przez niekulturalnego sąsiada.
2. Zachowaj kulturę osobistą. Nie załatwiaj swoich potrzeb w lesie. Skorzystaj z bezpłatnej toalety miejskiej w pawilonie przy ulicy lub WC klubokawiarni.
3. Zachowaj rozsądek. Wisła jest piękna, ale niebezpieczna. Nie ryzykuj wyczynów pływackich!
4. Zachowaj czystość. Plaża przeznaczona jest do plażowania. Ognisko rozpalaj tylko w wyznaczonym do tego miejscu, po lewej i prawej stronie plaży.
Niech te zasady staną się Twoją dewizą. Pokaż że masz głowę na karku i pomóż dbać o wygląd swoich ulubionych miejsc. Korzystaj z życia jak należy i naucz też tego swoich przyjaciół!

Dziękujemy!
Poza tym... have fun & keep clean :)

https://vimeo.com/94983488

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.