Facebook Google+ Twitter

Onslaught w doborowym towarzystwie niebawem w Polsce!

Knock Out Productions z ogromną przyjemnością przedstawia thrash-metalową ucztę pod nazwą Slaughterfest 2013.

 / Fot. Materiały prasoweNa dwa koncerty do Polski przyjeżdżają cztery zespoły gdzie headlinerem jest niezwykle zasłużony Onslaught. W roli suportów zobaczymy min zespół M-Pire Of Evil składający się z muzyków znanych z Venom ! Tych dwóch wydarzeń nie powinien przegapić żaden fan metalu …

Tak wygląda dokładny rozkład jazdy:
19:00 - 19:30 Tantara
19:45 - 20:25 Master
20:45 - 21:30 M-Pire of Evil
21:50 - 23:00 Onslaught

ONSLAUGHT (Anglia) Thrash-Metal
Fanom muzyki angielskie miasto Bristol kojarzy się zapewne głównie z trip hopem – Massive Attack, Portishead, Trickym. Błąd! Gdy ci artyści chodzili jeszcze do podstawówki, pochodzący z Britolu zespół Onslaught wydawał kanoniczne płyty dla thrash metalu i speed metalu – "Power From Hell" i "The Force". Kapela powróciła w 2004 roku i wciąż jest w doskonałej formie, co udowodniła występem na MetalFest 2013. W jej szeregach wciąż są pamiętający lata 80. Sy Keeler i Nige Rockett. W 2013 roku ukaże się trzecia po reaktywacji studyjna płyta grupy. Kawałki z niej pochodzące na pewno będzie można usłyszeć w Polsce.
http://www.onslaughtuk.com/
http://www.facebook.com/onslaughtuk
http://www.youtube.com/watch?v=awCa4NGxTIA

M-pier Of Evil (Anglia) Thrash-Metal
Venom, kultowa, legendarna nazwa dla każdego fana metalu, ze szczególnym uwzględnieniem black- i deathmetalowców. Legenda z Newcastle wciąż działa, ale nie ma już w niej Mantasa. Świetny gitarzysta i główny kompozytor twórców "Welcome To Hell" i "Black Metal" od 2010 roku realizuje się twórczo w, także zlokalizowanej w Newcastle, grającej ostry, bezkompromisowy thrash kapeli Mpire Of Evil. Co ciekawe, jest w niej basista Tony "Demolition Man" Dolan, który kiedyś zastąpił Cronosa w Venom, a z Atomkraft wystąpił na słynnej edycji "Metal Battle 88" w katowickim Spodku. Trio (skład uzupełnia bębniarz Marc Jackson) ma na koncie dwie płyty: "Hell To The Holy" i wydaną wiosną 2013 "Crucified". Zespół ze wszech miar godny uwagi i świetnie wypadający na żywo!
http://mpireofevil.tripod.com/
http://www.facebook.com/mpireofevil
http://www.youtube.com/watch?v=YSBks80EBg8

Master (USA) Death-Metal
W 2013 roku mija równo 30 lat odkąd legendarny basista i wokalista Paul Speckman powołał do życia w Chicago deathmetalową formację Master. Kapela wydała kultowe dla gatunku albumy "Master", "On The Seventh Day God Created ... Master" oraz "Collection Of Souls". Dziś jej bazą są Czechy, gdzie Paul Speckman od lat mieszka, a trio uzupełniają czescy muzycy (Zdenek – perkusja i Alex – gitara). Master niestrudzenie objeżdża świat z koncertami i wciąż jest w dobrej formie, wciąż nagrywa udane płyty. Ostatnią z nich jest "The New Elite" z 2012 roku.
http://www.master-speckmetal.net/
http://www.facebook.com/pages/Master/
http://www.youtube.com/watch?v=A3MX911thWQ

Tantara (Norwegia) Thrash-Metal
W kraju fiordów znajdziemy nie tylko ekstraklasowy black metal. Norwegia to również wysokiej jakości kontynuatorzy tego, co ponad 30 lat temu powstało w Bay Area, czyli klasycznego, surowo brzmiącego, dynamicznego thrash metalu. Na koncie mają jeden długograj – "Based On Evil" z 2012 roku nagrywany w Danii z Flemmingiem Rasmussenem (tak, tak, tym od dwójki, trójki i czwórki Metalliki!). Jeśli lubisz wczesne dokonania Exodus, Metalliki, Heathen, Slayera, Vio-Lence, Testament, koniecznie zapoznaj się z muzyką Norwegów!
http://www.tantara-thrash.com/
http://www.facebook.com/TantaraThrash
https://www.youtube.com/watch?v=GbbB5l8H_NA

Zagrają:
ONSLAUGHT (Anglia) Thrash-Metal
M-pier Of Evil (Anglia) Thrash-Metal
Master (USA) Death-Metal
Tantara (Norwegia) Thrash-Metal

Klub: Warszawa @ Progresja, ul. Kaliskiego 15a
Data: 2 listopada 2013 (sobota)

Klub: Kraków @ Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1
Data: 3 listopada 2013 (niedziela)

Wejście: 18:30 Start: 19:00


Bilety: 75 zł (przedsprzedaż), 85 zł (w dniu koncertu)
Pierwsza pula biletów kolekcjonerskich dostępna wyłącznie na naszej stronie pod tym adresem: http://knockoutprod.net/site/bilety.

Zaprasza Knock Out Productions.
http://www.knockoutprod.net/
https://www.facebook.com/productions.knock.out

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.