Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

19742 miejsce

ONZ o Korei Północnej: Tam są obozy zagłady i masowe śmierci

ONZ opublikowała raport o Korei Północnej, z którego jasno wynika, że kraj jest państwem totalitarnym, w którym codziennie łamane są prawa człowieka. W Korei Północnej istnieją obozy zagłady, w których dochodzi do masowych śmierci.

 / Fot. By przez Ryuugakusei (http://flickr.com/photos/kansai/2228900333/) [CC-BY-2.0], via Wikimedia Commons"Państwo prowadzi systematyczne i szerokie czystki przeciwko każdemu, kto mógłby stać się zagrożeniem. Na celowniku są więźniowie polityczni, uciekinierzy czy osoby religijne" - napisało ONZ w raporcie.

Z dokumentu instytucji wyłania się straszny obraz państwa totalitarnego. Jakiś czas temu Google potwierdził to, o czym i tak wszyscy wiedzieli i zrobił zdjęcia obozów zagłady w Korei Północnej. ONZ stwierdziła, że nie są to obozy reedukacji, jak chce wmówić światu Pjongjang, ponieważ warunki w nich panujące mają doprowadzać do śmierci więźniów.

"Więźniowie są zmuszani do nieludzkiej pracy, a racje żywnościowe są tak dobrane, by ich zagłodzić. Są torturowani i nie mają odpowiedniej opieki medycznej" - twierdzi ONZ.

Instytucja zwraca również uwagę na powszechną inwigiliację i politykę zastraszania obywateli, którą prowadzi władza - pisze dziennik.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

ONZ to taki większy greenpeace.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oenzetowi oraz Jego uwadze serdecznie wskazuję także inne punkty na globusie...
Tzw. "żywe konserwy", czyli przywiązani do drzewa jeńcy (lub nieprzywiązani, ale z połamanymi nogami) oraz cały anturaż konfliktów w Środkowej Afryce nie są "tematem" na Raport ONZ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.