Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

21740 miejsce

ONZ: rodzina fundamentem

W oenzetowskim raporcie na temat rozwoju społecznego uznano fundamentalną rolę rodziny.

united nations logo / Fot. Walter Knapp- Państwo powinno służyć rodzinie i nie traktować jej w sposób instrumentalny czy sprzyjać jej destabilizacji – wnioskuje przedstawiciel Watykanu.

Na posiedzeniu Komisji ds. Rozwoju Społecznego padły ważne stwierdzenia.Już nie prawa seksualne, które przesadnie akcentowano, ale "prawo do pracy jest ściśle związane z niezbywalnym prawem do założenia i utrzymania własnej rodziny".

Dane dotyczące zatrudnienia są dobrą ilustracją utrzymującego się w świecie skrajnego ubóstwa. Niemal pół miliarda pracowników ma na swe utrzymanie nieco ponad dolara dziennie. 200 mln osób jest bezrobotnych.

Fundamentalna rola rodziny

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

W Polsce 2013 roku osoby zwane bezdomnymi umierał na mrozie, chorzy z braku lekarstw a inne osoby z wielu innych powodów tylko dlatego, że obywatele nie potrafią zarządzać swoim państwem... to samo dotyczy ludzkość: wciąż przewagę we wszelkich władzach mają osoby gardzące życiem podobnych sobie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Żyjąc w świecie mediów, w otaczającej mnie rzeczywistości, zaczynam się już gubić, w tym co ma największe znaczenie dla człowieka. Jeszcze niedawno było to psie gówno na trawniku. Dziś to gówno zastąpiono doniosłą rolą transwestyty - choć na ministra ds wojska nie chcą powołać.
Szczęściem, nie ma u nas 200 milionów bezdomnych, a że zamarza więcej niż wśród tych 200 milionów, to też gówniana prawda.
Najważniejsze by optymistycznie Słoneczko błyszczało.
Wtedy wszystkim jakby cieplej, ... choć trafiają się malkontenci i warchoły, prawda Pani Mario? :)
To wszystko pewnie w imię moherowego zaprzaństwa i moherowej zdrady!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.