Facebook Google+ Twitter

OPAL 2010. Przesłuchań w konkursie piosenki ciąg dalszy

Dziś drugi dzień festiwalu. Właśnie zakończyły się przesłuchania konkursu piosenki w kategorii: harcerze (11-15 lat).

Występ 26 Drużyny Harcerskiej "Żywioły" z Przedborza / Fot. Grzegorz CiepielewskiJury w składzie Wioletta Ojrzyńska, Małgorzata Siarka, Agnieszka Grzywacz i Marek Rząsowski przysłuchiwało się występom sześciu zespołów, których członkowie mieszczą się w przedziale wiekowym 11-15 lat.

W czwartek odbyła się pierwsza część przesłuchań, wówczas wystąpiło aż 11 zespołów. Wyniki rywalizacji poznamy podczas koncertu finałowego w sobotę po godz. 17.

Jeszcze dziś (piątek, 3 grudnia) odbędą się kolejne przesłuchania konkursu piosenki - w kategorii wędrownicy (członkowie ZHP powyżej 16 lat) oraz w kategorii open (zespoły spoza ZHP).

XXV Ogólnopolski Harcerski Festiwal Artystyczny OPAL odbywa się w dniach 2-4 grudnia w Radomsku. Na festiwal składają się konkursy piosenki, plastyczny, literacki, fotograficzny oraz recytatorski. W imprezie biorą udział zarówno członkowie ZHP, jak i osoby nie mające nic wspólnego z harcerstwem. Oficjalna strona internetowa festiwalu znajduje się pod adresem www.opal.zhp.pl.

Serwis dziennikarstwa obywatelskiego Wiadomości24.pl objął patronat medialny nad XXV Ogólnopolskim Harcerskim Festiwalem Artystycznym OPAL.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

pukaczowa
  • pukaczowa
  • 03.12.2010 23:33

Dudi!<3

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.