Facebook Google+ Twitter

OPAL 2010. Uczestnicy festiwalu zjedzą z rabatem

Osoby biorące udział w festiwalu OPAL będą mogły korzystać w ciągu trwania imprezy z kilku przywilejów. Otrzymają m.in. zniżki w radomszczańskich restauracjach.

Kupony rabatowe / Fot. Paweł DudekNa łamach Wiadomości24.pl pisaliśmy już, że w dniach 2-4 grudnia harcerze będą mogli za darmo jeździć miejskimi autobusami. Uczestnicy XXV edycji Ogólnopolskiego Harcerskiego Festiwalu Artystycznego OPAL, zjedzą także posiłki z rabatem w dwóch restauracjach.

OPAL to impreza, która staje się coraz bardziej popularna także wśród mieszkańców Radomska niezrzeszonych w ZHP. Właściciele dwóch restauracji postanowili dać rabat uczestnikom festiwalu. Wynosi on 10 proc. od łącznej sumy zamówienia i obowiązuje w dniach 2-4 grudnia.

Nie oznacza to jednak, że każdy kto wejdzie do restauracji może powołać się na uczestnictwo w OPAL-u i liczyć dzięki temu na zniżkę. Trzeba mieć ze sobą specjalny kupon rabatowy, który należy okazać przy kasie. Kupony wydawane są zarejestrowanym uczestnikom festiwalu, więc otrzymają je osoby, które zgłosiły się do udziału w którymkolwiek z pięciu konkursów.

- Rabaty, które otrzymaliśmy dla osób biorących udział w festiwalu to bardzo ciekawa propozycja. Wielu uczestników nie mieszka na co dzień w Radomsku i z pewnością zje coś ciepłego np. w trakcie czwartkowego i piątkowego oczekiwania na przesłuchania w ramach konkursu piosenki. Jeśli taki posiłek będzie miał rabat, to jest to tym bardziej atrakcyjna oferta - mówi Marta Krzysztofik, komendantka festiwalu.

Restauracje, które udzieliły rabatu uczestnikom OPAL-u to "Egipcjanka" mieszcząca się przy ul. Wyszyńskiego 5 w Radomsku oraz "Egipcjanka II", znajdująca się przy ul. Warszyca 18.

- Pomysł na rabaty wpadł nam do głowy podczas spotkania organizacyjnego sztabu OPAL-u. Okazało się, że właściciele tych dwóch restauracji chętnie dadzą zniżki dla uczestników festiwalu - dodaje Marta Krzysztofik.

XXV Ogólnopolski Harcerski Festiwal Artystyczny OPAL odbędzie się w dniach 2-4 grudnia w Radomsku. W ramach festiwalu odbędą się konkursy piosenki, plastyczny, literacki, fotograficzny oraz recytatorski. Oprócz konkursu w Radomsku odbędą się także imprezy towarzyszące - m.in. koncert zespołu Dom o Zielonych Progach, a także wystawa historyczna. W imprezie mogą wziąć udział zarówno członkowie ZHP, jak i osoby nie mające nic wspólnego z harcerstwem. Oficjalna strona internetowa festiwalu znajduje się pod adresem www.opal.zhp.pl.

Serwis dziennikarstwa obywatelskiego Wiadomości24.pl objął patronat medialny nad XXV Ogólnopolskim Harcerskim Festiwalem Artystycznym OPAL.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.