Facebook Google+ Twitter

OPAL 2010. Zakończyły się przesłuchania konkursu piosenki

Ostatnią prezentowaną w ramach konkursu piosenki na festiwalu OPAL, była kategoria "open". Przed koncertem finałowym, na którym rozstrzygną się wyniki konkursu piosenki, odbędzie się tzw. Mały Finał. Wtedy też poznamy zwycięzców konkursu recytatorskiego, literackiego, fotograficznego i plastycznego.

Występ zespołu Kto Jak Nie My / Fot. Paweł DudekTym razem przed jury zaprezentowało się sześć zespołów. Przesłuchania tej kategorii zakończyły się w piątek po godz. 22. Zmęczeni członkowie jury (pracowali od godz. 16) zakończyli tym samym swoją ciężką pracę. Ich werdykt poznamy w sobotę po godz. 17, podczas koncertu finałowego.

Przed koncertem finałowym, na którym rozstrzygną się wyniki konkursu piosenki, odbędzie się tzw. Mały Finał. Wtedy też poznamy zwycięzców konkursu recytatorskiego, literackiego, fotograficznego i plastycznego. Emocji będzie sporo. Warto więc pojawić się już z samego rana na hali przy Zespole Szkolno-Gimnazjalnym nr 4 w Radomsku.

XXV Ogólnopolski Harcerski Festiwal Artystyczny OPAL odbywa się w dniach 2-4 grudnia 2010 roku w Radomsku. Oficjalna strona internetowa festiwalu znajduje się pod adresem www.opal.zhp.pl.

Serwis dziennikarstwa obywatelskiego Wiadomości24.pl objął patronat medialny nad XXV Ogólnopolskim Harcerskim Festiwalem Artystycznym OPAL.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.