Facebook Google+ Twitter

OPAL 2010. Zakończyły się przesłuchania konkursu recytatorskiego

W sobotę rano odbyły się przesłuchania do konkursu recytatorskiego w ramach festiwalu OPAL, który odbywa się w Radomsku w dniach 2-4 grudnia 2010 roku.

Karolina Majczak recytuje wiersz przed jury / Fot. Paweł DudekW sumie jury przesłuchało 21 osób. W kategorii zuchy (6-10 lat) wystąpiła tylko jedna osoba, w kategorii harcerze (11-15 lat) wystąpiło 15 osób. W kategorii wędrownicy przesłuchano 5 osób. Uczestnicy prezentowali wiersze nawiązujące do tematu "Żyje się tylko chwilę, a czas jest przezroczystą perłą wypełnioną oddechem".

Jury w składzie Danuta Jasińska, Żaneta Śliwiok oraz Andrzej Baryła po przesłuchaniach udało się na naradę. Wyniki rywalizacji konkursu recytatorskiego poznamy podczas tzw. Małego Finału, który rozpocznie się o godz. 15.30 na hali przy Zespole Szkolno-Gimnazjalnym nr 4 w Radomsku.

Konkurs recytatorski jest jednym z pięciu konkursów z jakimi zmagają się uczestnicy XXV Ogólnopolskiego Harcerskiego Festiwalu Artystycznego OPAL. Oprócz tego odbywają się konkursy piosenki, literacki, plastyczny oraz fotograficzny. Oficjalna strona internetowa festiwalu znajduje się pod adresem www.opal.zhp.pl.

Serwis dziennikarstwa obywatelskiego Wiadomości24.pl objął patronat medialny nad XXV Ogólnopolskim Harcerskim Festiwalem Artystycznym OPAL.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.