Facebook Google+ Twitter

Opalach wypunktował Barakata, zdobył pas WBC Baltic Silver [film]

W pojedynku wieczoru gali Boxing Night w Giżycku, Przemysław Opalach pewnie wypunktował Syryjczyka – Bakera Barakata. "Dotrzymałem słowa – pas WBC Baltic Silver zostaje w Polsce" – zdradził w rozmowie z W24 olsztyński pięściarz.

 / Fot. First Round PromotionsPrzemysław Opalach (15-2, 13 KO) nie dał większych szans walczącemu pod niemiecką banderą Syryjczykowi – Bakerowi Barakatowi (39-16-4, 27 KO). 5 kwietnia na ringowych deskach Centralnego Ośrodka Sportu w Giżycku, Polak zwyciężył jednogłośną decyzją sędziów, którzy punktowali: 100:89, 99:88, 100:87.

 / Fot. First Round Promotions- Obiecałem, że pas WBC Baltic Silver zostanie w Polsce i słowa dotrzymałem. Jestem bardzo szczęśliwy nie tylko z wygranej, nie tylko z nowego tytułu, ale także z tego, iż udał mi się debiut w roli samodzielnego organizatora gali. To był duży sprawdzian dla mojej grupy promotorskiej First Round Promotions. Udało się, wyszło świetnie, choć nie uniknęliśmy paru wpadek – stwierdził w rozmowie z W24 założyciel klubu „Wilki Olsztyn”.

- Chciałbym ogromnie podziękować całej ekipie, dzięki której to wydarzenie w ogóle doszło do skutku. W dodatku słowa wielkiego uznania dla giżyckiej publiczności: jestem wam szczerze wdzięczny, dzięki waszemu dopingowi czułem się tak, jakbym walczył naprawdę u siebie – podsumował posiadacz m.in. tytułów IBF International oraz WBC Baltic Silver.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.