Facebook Google+ Twitter

Opalach-Altintas 18 stycznia na gali WSB

Poznaliśmy najbliższego rywala założyciela "Wilków Olsztyn", Przemysława Opalacha (10-1, 9 KO). Będzie nim reprezentujący Niemcy Ismael Altintas (3-4-2, 2 KO).

 / Fot. P.OpalachPodczas gali, na której okazję do zrewanżowania się ekipie Mexico Guerreros będzie miała drużyna Hussars Poland, między ringowymi linami zobaczymy również Przemysława Opalacha (10-1, 9 KO). 18 stycznia w Pruszkowie Olsztynianin zmierzy się z Ismaelem Altintasem (3-4-2, 2 KO). Walczący pod niemiecką banderą 25-latek nie powala rekordem, a wszystkie wygrane odnotowywał z debiutantami.

Drobnego usprawiedliwienia doboru przeciwnika można doszukiwać się w tym, iż założyciel "Wilków Olsztyn" dowiedział się o możliwości stoczenia walki niecałe dwa tygodnie przed wyjściem na ring. Opalach WSPOMINAŁ WÓWCZAS, że styczniowy rywal zdecydowanie nie będzie należał do górnej półki. Większą część jego uwagi zajmuje niewątpliwie ustalony na 16 lutego pojedynek z Dominikiem Amerim (6-13, 2 KO), który w grudniu ub. r. dobrze zaprezentował się w starciu z niezwykle doświadczonym Scottem Dixonem (35-10-4, 9 KO), ulegając mu na punkty.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.