Facebook Google+ Twitter

Opalenica. III Press Cup 2012 bez reprezentacji W24

27-29 kwietnia 2012 r. w Opalenicy (Wielkopolska) zostanie rozegrany III Press Cup, o puchar miesięcznika "Press". W turnieju zawalczy 16. dziennikarskich drużyn. Zabraknie reprezentacji Wiadomości24.pl. Dlaczego?

27-29 kwietnia 2012 roku, już po raz trzeci piłkarskie reprezentacje polskich mediów zawalczą o puchar miesięcznika "Press". Organizatorem III Ogólnopolskiego Turnieju Piłkarskiego Dziennikarzy Press Cup jest PRESS sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu, ul. Trybunalska 57.

Zawodnicy 16. siedmioosobowych dziennikarskich drużyn przyjadą do Opalenicy już 27.04, zostaną zakwaterowani w Hotelu Remes Sport i Spa, w którym to podczas Euro 2012 zamieszka i trenować będzie drużyna piłkarska z Portugalii.

Rozgrywki odbędą się 28 kwietnia na kilku boiskach (30 na 60 metrów) centrum treningowego przy hotelu. W skład jednego zespołu wejdzie sześciu zawodników i bramkarz, czas gry: 2 po10 minut, bez doliczania czasu.

Regulamin rozgrywek dostępny na stronie www.presscup.pl

Udział w III ogólnopolskim turnieju piłkarskim dziennikarzy i pracowników redakcji radiowych, telewizyjnych, prasowych i internetowych zapowiedziało: Polskie Radio, Telewizja Polska, TVP Info, TV Silesia, Radiofonia Kraków, Inter Media Team Opole, Wprost, Onet.pl, Dziennik Wschodni, Polska Agencja Prasowa, Trojmiasto.pl, Gazeta Wyborcza, Radio Zet, Piłka Nożna, Głos Wielkopolski oraz TV Puls.

W tym roku zabraknie naszych reprezentantów a tak dzielnie walczyli w 2011r.

Na zakończenie turnieju trzy najlepsze drużyny otrzymają puchary i medale. Uhonorowani zostaną również: najlepszy zawodnik, król strzelców oraz najlepszy bramkarz, najstarszy i najmłodszy uczestnik zawodów. Zwycięzca turnieju otrzymuje nagrodę: Puchar Press Cup.

Uczestnicy rozgrywek, oprócz zakwaterowania w hotelu będą mieli zapewnione wyżywienie, imprezy towarzyszące oraz ubezpieczenie NNW.

Sponsorem głównym zawodów jest ENEA. Partnerzy wspierający to: Netia, BZWBK, Jeronimo Martins, Miralex. Sponsorem odżywczym turnieju jest Herbalife. Partnerem medycznym Rehasport Clinic.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (34):

Sortuj komentarze:

Drużyna TVP Info wygrała III Ogólnopolski Turniej Piłkarski Dziennikarzy Press Cup 2012, który w sobotę odbył się na boiskach ośrodka treningowego hotelu Remes w Opalenicy. Na tym obiekcie podczas Euro 2012 stacjonować będzie reprezentacja Portugalii, z Cristiano Ronaldo na czele.
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/press-cup-2012-zacieta-walka-w-opalenicy,1,5118150,wiadomosc.html ;)))

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Adam Sęczkowski
Panie Adamie, to miłe, że po świecie krążą już nieoficjalne wersje moich wypowiedzi : ) W rozmowie z Dawidem Serafinem powiedziałem, że szkoda, iż przez cały rok wokół reprezentacji W24 nic się nie działo: żadnych wniosków z poprzedniego występu, treningów, czy prób zainteresowania turniejem innych autorów, lepiej grających w piłkę. To żaden zarzut, po prostu na tle półzawodowych teamów innych redakcji wypadliśmy bardzo blado.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Zbigniewie... "Za darmo", w przypadku piłkarskiego turnieju w luksusowym ośrodku jest pojęciem wysoce względnym. Zapewniam, że część kosztów Pana tam pobytu poniosły W24, zarówno w wymiarze gotówkowym, jak wizerunkowym. Na pewno w Zbąszyniu będzie zapewne dużo lepiej, w towarzystwie pana Bernarda i pani Doroty.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ciekawy pomysł.
Tego typu imprezy niosą za sobą promocje wsi, miast, wydawnictw czy sponsorów...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gościu... tak będzie Zbąszyń..
VIII SPŁYW KAJAKOWY RZEKĄ OBRĄ SZLAKIEM KAROLA WOJTYŁY

Komentarz został ukrytyrozwiń

ciekawska kobitka Dzisiaj 08:33
:)

Komentarz został ukrytyrozwiń
Gość
  • Gość
  • 16.04.2012 09:17

Z małej chmury duży deszcz,czy naprawdę uczestnictwo kilku amatorów dziennikarzy w zawodach sportowych jest taką wielką sprawą, codziennie odbywa się gdzieś masę zawodów ,dla jakiejś tam grupy np zawody w pływaniu dla lekarzy , i czy to znaczy ,że wszyscy lekarze muszą tam obowiązkowo uczestniczyć , bo inaczej nie będzie reklamy ,że to jest własnie lekarz , najlepszy itp... a co do koszulek zabranych w tamtym roku zawodnikom po zawodach , to chcę Panu Naczelnemu powiedzieć ,że koszulka to nie jest puchar przechodni, no chyba ,że te koszulki haftowane były złotą nitką i stanowią relikwie w gabinecie szefa.....a do rozczarowanych zawodników, głowa do góry , nie na Opalenicy świat się kończy, za dwa miesiące będzie Zbąszyń.

Komentarz został ukrytyrozwiń
ciekawska kobitka
  • ciekawska kobitka
  • 16.04.2012 08:33

Pani Doroto Michalczak ależ Pani jest naiwna Przecież szefostwo tego portalu W24 nie chce rozgłosu!Nie chce by się nimi zajęły służby odpowiednie do kontroli i nadzoru w tym portalu .Szefostwo tego portalu nie chce aby dowiedziano się jak prowadzą swoja stronę finansowa i jak się rozliczą z "fiskusem" .Ten portal W24 ma dużo do ukrycia i pokazania wszystkim, czyją jest tubą do propagandy .Ciekawa jestem jak długo ten post będzie tutaj "wisiał ".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Stracona szansa...

Komentarz został ukrytyrozwiń
futbolista
  • futbolista
  • 15.04.2012 22:09

W każdym razie nie ma wątpliwości, że Szefostwo oddaje punkty walkowerem. Wieeelkiii minus!!!!!!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.