Facebook Google+ Twitter

Opel pokazał w Paryżu auto elektryczne, a Volkswagen ekologiczny model ID (wideo)

Podczas salonu samochodowego w Paryżu prezentowane są auta ekologiczne, ale też koncepcyjne projekty, które trafią na rynek w przyszłości.

 / Fot. Agencja TVN/x-newsModel Ampera-e zaprezentowany na salonie samochodowym może na jednym ładowaniu pokonać dystans aż 500 kilometrów!
Auto łamie stereotypy dotyczące dynamiki samochodów elektrycznych, moc to aż 205 koni mechanicznych.

Ampera-e jest nie tylko ekologiczna i nowoczesna, ale i praktyczna. Może nią podróżować 5 osób, a pojemność bagażnika to ponad 380 litrów.

Marka nie zapomniała jednak o fanach innych swoich modeli. Na stoisku nie mogło zabraknąć Cascady Supreme, małego terenowego Karla Rocks oraz modeli, które cieszą się w Polsce dużą popularnością, czyli Mokki X i Zafiry.Volkswagen ID

Seryjna produkcja samochodu Volkswagen ID, nieemitującego żadnych szkodliwych substancji, rozpocznie się w 2020 roku. I.D. to pierwsze innowacyjne auto elektryczne nowej generacji. Znacznie bliższą wizję przyszłości zapowiadał e-Golf, który na rynku pojawi się w listopadzie. Jest on wyposażony w funkcję sterowania gestami i potrafi przejechać do 300 km bez emisji spalin.


Agencja TVN/x-news

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.