Facebook Google+ Twitter

Open Finance podpisał umowę ws. zakupu Link4 Life TUnŻ

  • Źródło: Polska
  • Data dodania: 2011-02-24 09:11

Należący do grupy Getin Noble Banku doradca finansowy Open Finance podpisał przedwstępną umowę zakupu Link4 Life Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie.

Spółka nie wyklucza pozyskiwania kolejnych licencji, które poszerzą jej zakres działalności - podała spółka w komunikacie.

Umowa została podpisana ze spółką z Link4 TU.

"Istotnym elementem planów Open Finance jest pozyskanie pakietu licencji, które pozwolą poszerzyć zakres naszej dotychczasowej działalności" - powiedział cytowany w komunikacie Krzysztof Spyra, prezes spółki.

"Dzięki Open Life wzbogacimy naszą ofertę o autorskie produkty oszczędnościowe i ubezpieczeniowe. Nie wykluczamy również, że dzięki kolejnym akwizycjom, stworzymy w przyszłości pierwszy program asset management dostępny dla szerszej grupy klientów" - dodał.

Spółka podała, że sfinalizowanie umowy pomiędzy Open Finance i Link4 TU jest uzależnione od otrzymania zgody Komisji Nadzoru Finansowego.

Open Finance planuje debiut na GPW. W grudniu 2010 roku spółka informowała o złożeniu prospektu emisyjnego do KNF.

Open Finance podał w czwartkowym komunikacie, że debiut na GPW przyczyni się do wzmocnienia jego wiarygodności oraz zwiększy możliwości akwizycyjne.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.