Facebook Google+ Twitter

Open Hair Festival to nie tylko fryzury

Od lat wiadomym jest, że kobiety (i nie tylko one) zwracają bardzo dużą uwagę na swój wygląd, a co za tym idzie na to co mają na głowie. Fryzura musi być zawsze gustownie dobrana do stylu, w jakim kobieta się lubuje.

"Kobieto, puchu marny" - pisał Adam Mickiewicz. W całej swojej krasie i okazałości kobieta staję się lekka i unosi niemal nad ziemią. Co na to ma wpływ? Na pewno fryzura, dobrze dobrany makijaż oraz ubranie. To trzy elementy, których nie może zabraknąć u światowej kobiety.

Logo Festivalu / Fot. Open Hair FestivalWłaśnie te trzy czynniki będą widoczne na tegorocznym Open Hair Festival w Sieradzu. Fryzjerów i stylistów będzie w tym roku mnogo. Będziemy mogli zobaczyć między innymi pokaz Roberta Grzempowskiego pt. "Herbaciane Róże Antoine'a", zobaczymy również takich stylistów jak Jaga Hupało oraz duet Milek Design.

Obsypany nagrodami Sieradz Open Hair Festival powraca!


Jak już mamy dobrą fryzurę i makijaż, trzeba zadbać o ubranie, dlatego też adepci Krakowskiej Szkoły Artystycznej zaprezentują swoje kolekcje w różnych odsłonach. Swoim talentem w tej dziedzinie będą mogły pochwalić się Mariola Wróbel, Paulina Żądło, Aneta Horążak oraz Gabriela Hezner.

Kiedy kobieta osiągnie trzy wyżej wymienione warunki, to nie sposób oczu od niej oderwać, i stąd od pierwszej edycji / Fot. Zbigniew Nastarowicz Open Hair Festival jest organizowany konkurs piękności Miss open Hair. Wydarzenie to cieszy się ogromna popularnością wśród mężczyzn, ale wzbudza zainteresowanie również wśród kobiet, gdyż to one są głównymi bohaterkami. Do konkursu Miss Open Hair zgłaszają się dziewczęta nie tylko z Polski, lecz również z zagranicy. Tak było w ubiegłych latach i tak jest również w tym roku. Nadal trwa chętnych dziewczyn które zawalczą o tytuł Miss Open Hair 2011.

Miss Open Hair 2011

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Zbigniew Nastarowicz
  • Zbigniew Nastarowicz
  • 09.07.2011 22:13

Zgadzam się. Niestety ale o rocznicy śmierci Cierplikowskiego pamiętają tylko nie liczni ...

Komentarz został ukrytyrozwiń
a co to was
  • a co to was
  • 09.07.2011 22:05

Szkoda że nikt nie pamiętał o rocznicy śmierci Antoniego Cierplikowskiego. Tylko się reklamować chcą ale aby zapalić lampkę na grobie to już nikt nie pamięta. Wstyd

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.