Facebook Google+ Twitter

OPEN MIC I OPEN STAGE - otwarte przesłuchania dla wokalistów

Estrada Poznańska zaprasza wokalistów do udziału w cyklu otwartych koncertów OPEN MIC. To jedyna okazja, aby spróbować swoich sił na deskach kultowej Sceny na Piętrze w towarzystwie profesjonalnych muzyków.

4 marca, godz. 19:30 w Art of Voice Studio przy ul. 23 Lutego 2/11, wstęp wolny

Estrada Poznańska zaprasza wokalistów do udziału w cyklu otwartych koncertów OPEN MIC. To jedyna okazja, aby spróbować swoich sił na deskach kultowej Sceny na Piętrze w towarzystwie profesjonalnych muzyków. Gościem specjalnym najbliższego, marcowego koncertu będzie Mezo (22 marca, godz. 20:00). Projekt kierowany jest do początkujących, ambitnych wokalistów, którzy ukończyli piętnasty rok życia.

Aby wystąpić na koncercie, który odbędzie się 22 marca w Scenie na Piętrze, należy wcześniej zgłosić się na przesłuchanie lub przesłać swoje nagranie (lub link do nagrania adudio/video umieszczony w internecie) na adres: openmic@estrada.poznan.pl. Przesłuchania odbędą się w piątek, 4 marca o godz. 19.30 w Art of Voice Studio przy ul. 23 Lutego 2/11 i poprowadzi je Ewa Nawrot. Do 4 marca należy również przesłać zgłoszenia mailowe. Organizatorzy informują, że ze względu na określony czas trwania wydarzenia i ograniczoną liczbę miejsc, do udziału w koncercie zostaną zaproszeni wybrani uczestnicy. Osoby zakwalifikowane do koncertu wraz z Ewą Nawrot wybiorą utwór, który zaśpiewają w trakcie koncertu OPEN MIC w Scenie na Piętrze. Gwiazdą marcowego koncertu będzie Mezo.

Open Mic to projekt muzyczny, w ramach którego na scenie spotykają się początkujący wokaliści oraz doświadczeni muzycy. To nie tylko koncerty, ale również warsztaty i próby, które ułatwiają początkującym solistom stawienie pierwszych, estradowych kroków. Projekt propaguje ideę współpracy amatorów i zawodowców, wspiera utalentowanych twórców i umożliwia im sprawdzenie własnych możliwości na scenie podczas profesjonalnie przygotowanych koncertów. Każdy koncert połączony jest również z charytatywną zbiórką pieniędzy – zamiast biletów – słuchacze mogą kupić cegiełki, wspierając w ten sposób podopiecznych fundacji Drużyna Szpiku. Koncerty odbywają się w Scenie na Piętrze przy ul. Masztalarskiej 8.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.