Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

20746 miejsce

OPEN MIC | OPEN STAGE - otwarte przesłuchania dla wokalistów

Estrada Poznańska zaprasza wokalistów do udziału w cyklu otwartych koncertów OPEN MIC.

 / Fot. archiwum artystyTo jedyna okazja, aby spróbować swoich sił na deskach kultowej Sceny na Piętrze w towarzystwie profesjonalnych muzyków. Gościem specjalnym najbliższego koncertu będzie Kasia Wilk. Projekt kierowany jest do początkujących, ambitnych wokalistów, którzy ukończyli piętnasty rok życia.

Aby wystąpić na koncercie, który odbędzie się 23 lutego w Scenie na Piętrze, należy wcześniej zgłosić się na przesłuchanie lub przesłać swoje nagranie (lub link do nagrania adudio/video umieszczony w internecie) na adres: openmic@estrada.poznan.pl. Przesłuchania odbędą się w piątek, 12 lutego o godz. 19.30 w Art of Voice Studio przy ul. 23 Lutego 2 i poprowadzi je Ewa Nawrot. Do 12 lutego należy również przesłać zgłoszenia mailowe. Organizatorzy informują, że ze względu na określony czas trwania wydarzenia i ograniczoną liczbę miejsc, do udziału w koncercie zostaną zaproszeni wybrani uczestnicy. Osoby zakwalifikowane do koncertu wraz z Ewą Nawrot wybiorą utwór, który zaśpiewają w trakcie koncertu OPEN MIC w Scenie na Piętrze.

Open Mic to projekt muzyczny, w ramach którego na scenie spotykają się początkujący wokaliści oraz doświadczeni muzycy. To nie tylko koncerty, ale również warsztaty i próby, które ułatwiają początkującym solistom stawienie pierwszych, estradowych kroków. Projekt propaguje ideę współpracy amatorów i zawodowców, wspiera utalentowanych twórców i umożliwia im sprawdzenie własnych możliwości na scenie podczas profesjonalnie przygotowanych koncertów. Każdy koncert połączony jest również z charytatywną zbiórką pieniędzy – zamiast biletów – widzowie mogą kupić cegiełki, wspierając w ten sposób podopiecznych fundacji Drużyna Szpiku. Koncerty odbywają się w Scenie na Piętrze przy ul. Masztalarskiej 8.

Informacje i kontakt w sprawie projektu: openmic@estrada.poznan.pl, +48 61 852 88 33 wew. 32

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.