Facebook Google+ Twitter

Open'er 2012. Jak dojechać z Warszawy do Gdyni?

Jak najlepiej, najszybciej i najtaniej dojechać z Warszawy do Gdyni na rozpoczynający się już za tydzień Heineken Open'er Festival 2012?

 / Fot. Łukasz GdakJuż 4 lipca na płycie lotniska w Gdyni wystąpią takie gwiazdy jak Björk, Justice i wiele, wiele innych. Przygotowania do największej w Polsce imprezy rozpoczęły się już w zeszłym roku. Do spektakularności wydarzenia nie trzeba nikogo przekonywać.

Jeśli ktoś jeszcze chciałby się zdecydować na wzięcie udziału w najlepszej imprezie roku, zobaczyć wiele porywających koncertów w jednym miejscu w krótkim czasie, może zakupić pojedynczy bilet lub karnet, ceny wahają się od 165 zł za jeden dzień koncertów do 410 zł za 4 dni koncertów plus pole namiotowe.

Festiwal będzie trwał 4 dni, rozpocznie się 4 a zakończy 7 lipca. Wszystkie koncerty odbędą się na płycie lotniska Gdynia - Kosakowo. Aby na tam dotrzeć wystarczy wybrać jedną z możliwych opcji, których ceny również są różne.

Pierwszym proponowanym środkiem transportu z Warszawy do Gdyni jest pociąg "Słoneczny", cena biletu normalnego to 50 zł, jedzie on przez 6 i pół godziny. Odjazd z Warszawy Zachodniej o godzinie 7.40, przyjazd do Gdyni o godzinie 14.01. Jeśli chodzi o pociągi to zawsze pozostają wygodniejsze ale i droższe rozwiązania: pociąg TLK o 4.52, czas podróży 7 godzin i 6 minut, cena biletu normalnego to 58 zł, Express Jantar o 6.34, czas podróży 5 godzin 53 minuty, koszt to 127,50 zł oraz pociąg TLK o godzinie 10.05 czas podróży 6 godzin i 39 minut.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

andrzejwitoldgrzeskowiak
  • andrzejwitoldgrzeskowiak
  • 01.07.2012 20:13

Festiwal festiwalem , natomiast nadal niejasna jest moim zdaniem obsada festiwalowa zespołów nawet na oficjalnych stronach www heineken opener festival 2012 wcześnij zapowiadany i wyszczególniony był zespół
The Maccabees , teraz nie ma już o nim żadnej wzmianki

Komentarz został ukrytyrozwiń
gdy
  • gdy
  • 27.06.2012 16:08

PKS...? przeciez istnieje coś takiego jak polskibus czy jak to się tam nazywa który jest lepszy od PKS

LOT...? a słyszeliście o czymś takim jak OLT???

co to za komusza propaganda???

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.