Facebook Google+ Twitter

Open'er Festival 2015: D'Angelo and the Vanguard po raz pierwszy w Polsce. Na scenie zobaczymy również A$AP Rocky i Father John Misty

Poznaliśmy kolejne gwiazdy, które w dniach 1 - 4 lipca zagrają na gdyńskiej scenie. Do ogłoszonych artystów dołączają D'Angelo and the Vanguard, A$AP Rocky oraz Father John Misty.

 / Fot. By Roquai (Own work) [CC BY-SA 3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0)], via Wikimedia CommonsKolejna edycja Open'era zaplanowana jest na dni 1 - 4 lipca, w tym samym miejscu, gdzie odbywa się już od kilku lat: na wojskowym lotnisku w Gdyni. Na scenie wystąpią m.in. St. Vincent, Alt-J, Eagles of Death Metal, Jonny Greenwood & London Contemporary Orchestra, Jose Gonzalez, Kasabian, Swans, The Dumplings, Flume, Modest Mouse, Of Monsters and Men, Django Django, Fisz i Emade.

Dziś już wiemy, że do grona wykonawców dołączają D’Angelo and the Vanguard, A$AP Rocky oraz Father John Misty.

D'Angelo and the Vanguard - "Długo czekaliśmy na koncert D'Angelo w Polsce, ale moment w którym wreszcie pojawi się w naszym kraju nie mógł być lepszy. Dwa miesiące temu D'Angelo wydał "Black Messiah" - trzeci album w swojej karierze. Zbierający same rewelacyjne oceny "Black Messiah" za kilka lat będzie stawiany na równi z poprzednimi działami artysty – wydanym w 1995 debiutem "Brown Sugar" i jego następcą, jedną z najważniejszych płyt przełomów wieków – "Voodoo". Nowy album został wydany po trwającym 15 lat studyjnym milczeniu. Jego spojrzenie na soul, r’n’b, jazz, funk jest tak wyjątkowe, jak było w momencie wydawania debiutu, zawsze wyprzedza konkurencję" - przekonują organizatorzy.

Zobacz także: Ten Typ Mes, Muchy, Krzysztof Zalewski oraz wielu innych artystów na Spring Break 2015 w Poznaniu!

A$AP Rocky - nowojorski raper, ale także producent, reżyser, a nawet projektant mody. W 2011 roku wydał mixtape "Live. Love. A$AP", po którym podpisanie wartego kilka milionów dolarów kontraktu było formalnością. Długogrający debiut A$AP’a - "Long. Live, A$AP" - ukazał się na początku 2013 roku i tylko podbił stawkę. Płyta zadebiutowała na szczycie listy Billboardu i spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem krytyków.

Father John Misty - to jedno z muzycznych wcieleń Joshu’y Tillmana, wokalisty, gitarzysty, pianisty a przez lata perkusisty formacji Fleet Foxes. Nowy album, wydany w styczniu "I Love You, Honeybear", jest fuzją kilku gatunków, w których Misty czuje się najlepiej, choć zagranych z o wiele większą precyzją i prawdziwą muzyczną namiętnością. "I Love You, Honeybear" została świetnie przyjęta przez dziennikarzy muzycznych i już w tym momencie aspiruje do miana jednego z najważniejszych albumów tego roku.

Źródło:opener.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.