Facebook Google+ Twitter

Open'er Festival 2015: Fisz i Emade dołączają do gwiazd festiwalu

Poznaliśmy kolejne gwiazdy, które w dniach 1 - 4 lipca zagrają na gdyńskiej scenie. Do ogłoszonych artystów dołącza duet Fisz Emade.

 / Fot. Anna & Michal CC BY-SA 2.0Kolejna edycja Open'era zaplanowana jest na dni 1 - 4 lipca, w tym samym miejscu, gdzie odbywa się już od kilku lat: na wojskowym lotnisku w Gdyni. Na scenie wystąpią m.in. St. Vincent, Alt-J, Eagles of Death Metal, Jonny Greenwood & London Contemporary Orchestra, Jose Gonzalez, Kasabian, Swans, The Dumplings, Flume, Modest Mouse, Of Monsters and Men i Django Django.

Dziś już wiemy, że do grona wykonawców dołącza duet Fisz Emade. Bracia Piotr i Bartosz Waglowscy będą promować wydany w ubiegłym roku album "Mamut".

Zobacz także: "Zróbcie ze mnie dużego, silnego Polaka", czyli Jared Leto zaprasza na koncert w Trójmieście (wideo)

Jak przekonują organizatorzy: "Mamut to kolejne muzyczne oblicze braterskiego duetu jakie przychodzi nam obserwować w ciągu ostatnich lat. I kolejne, które zaskakuje jakością, zaangażowaniem i pomysłowością. To nadal hip hop, ale rozbudowany o różnogatunkowe fascynacje Piotrka i Bartosza Waglewskich. Doskonałym dowodem niech będzie taneczny "Pył" czy zaaranżowane wyłącznie na perkusję i pianino "Ślady", brzmiące jak jazzowy standard i od kilku tygodni utrzymujące się na pierwszym miejscu Listy Przebojów Trójki".

źródło:opener.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.