Facebook Google+ Twitter

Open'er Heineken Festival już za miesiąc!

Ta największa impreza typu open-air w Polsce wystartuje już 2 lipca. Miejsc na polu namiotowym ubywa w zastraszającym tempie, a hotelarze już zacierają dłonie...

Kultowy już Open'er wystartuje za miesiąc na lotnisku Babie Doły! Codziennie 5 godzin muzyki! / Fot. www.opener.plWielkimi krokami zbliża się najważniejszy festiwal w Polsce, czyli Open'er Festival 2009, który odbędzie się w dniach 2-5 lipca na terenie lotniska Babie Doły w Gdyni (Kossakowo).

Cztery dni muzyki z ponad 120 artystami na 7 profesjonalnych scenach (każda ma swoją nazwę) sprawia, że impreza ta śmiało konkuruje z innymi, europejskimi festiwalami. Oprócz muzyki organizatorzy zapewniają także inne atrakcje. Po raz pierwszy pojawi się Fashion'er czyli miejsce Open'er-owej mody. Uczestnicy będą mieli także okazję zobaczyć wiele ciekawych animacji artystycznych. Niedawno swoją obecność potwierdziły kolejne zespoły m.in. Fisz, Mass Kotki czy Grabek. Przypomnijmy, że jednymi z gwiazd tegorocznego wydarzenia będą Crystal Castles, Duffy, Moby, The Prodigy, The Kooks i Placebo. Więcej ogólnych informacji oraz szczegółowy plan imprezy znajdziecie na stronie www.opener.pl.

A ja, jako dziennikarz Wiadomości24.pl, obiecuję Wam szczegółową relację z Open'era niemalże "na żywo"!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.