Facebook Google+ Twitter

Open'er na żywo w internecie! Transmisję zobaczysz na YouTubie

Wszyscy wielbiciele muzyki, którzy nie moga przyjechać do Gdyni, mają niepowtarzalną okazję, aby uczestniczyć na żywo w tym wielkim wydarzeniu muzycznym. Internauci z całego świata po raz pierwszy w historii będą oglądać wybrane koncerty tegorocznego Open'era na żywo poprzez serwis YouTube!

 / Fot. screen z YouTubaFestival Open'er zaczyna się 4 lipca i będzie organizowany już po raz jedenasty. Wygląda na to, że będzie to edycja bez precedensu, ponieważ pierwszy raz w historii to wielkie wydarzenie muzyczne będzie można zobaczyć na żywo w serwisie YouTube.

Pierwsza transmisja będzie miała miejsce już 4 lipca o godz. 17 na oficjalnym kanale, który znajduje się pod adresem internetowym youtube.com/opener. Festiwal Open'er, który potrwa do 7 lipca, będzie nadawał bezpośrednie przekazy przez YouTube'a każdego dnia. Wspaniałą wiadomością dla fanów muzyki jest fakt, że będą go mogli oglądać nie tylko Polacy, ale także ludzie z innych krajów.

Wśród artystów, których będzie można obejrzeć na żywo w transmisjach, są m.in.: New Order, Orbital, Gogol Bordello, penderecki//greenwood, Major Lazer, Bloc Party, Nosowska czy też Julia Marcell.

"Przekaz na żywo z festiwalu Heineken Open’er to jeden z ważniejszych momentów w historii polskiego YouTube i jednocześnie niespodzianka dla użytkowników na 5-te urodziny serwisu w Polsce. Festiwal będzie miał nie tylko lokalną widownię - udostępniamy go światowej społeczności YouTube i będzie to niewątpliwie największe dotychczas wydarzenie muzyczne nadawane na żywo z Polski" - informuje Maciej Sojka, który odpowiada za współpracę YouTube z twórcami profesjonalnymi w Europie Środkowej i Wschodniej, którego słowa są cytowane w serwisie komputerswiat.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.