Facebook Google+ Twitter

Open'er to nie tylko dobra muzyka. Jakie atrakcje czekają na uczestników festiwalu?

Tylko 8 dni dzieli nas od rozpoczęcia festiwalu muzycznego w Gdyni. Open'er 2016 potrwa od 29 czerwca do 2 lipca.

 / Fot. Archiwum/Dziennik BałtyckiJuż 29 lipca Gdynia-Kosakowo zmieni się w festiwalowe miasteczko. Tego dnia rozpocznie się Open'er 2016. Na festiwalu nie zabraknie światowej sławy muzyków i zespołów. Przez cztery dni trwania imprezy będziemy mieli okazję posłuchać takich artystów jak Red Hot Chili Peppers, Florence + The Machine,Bastille, Wiz Khalifa czy Pharrell Williams. Nie zabraknie także polskich artystów. Na open'erowej scenie pojawią się m.in. Dawid Podsiadło, Maria Peszek, Kuba Sojka, a także Zbigniew Wodecki.

Jednak Open'er to nie tylko dobra muzyka i koncerty. Uczestnicy festiwalu będą mogli zobaczyć dwa spektakle "Ewelina płacze" i "Samotność pól bawełnianych" oraz eksperyment "Zrób siebie". W ramach Książki na Open'erze przy współpracy z Narodowym Programem Rozwoju Czytelnictwa, na festiwalu pojawią się: Justyna Kopińska, Łukasz Orbitowski i Jacek Hugo - Bader.

Kolejną ciekawą alternatywą dla miłośników kultury jest wystawa "140 uderzeń na minutę", która została przygotowana we współpracy z warszawskim Muzeum Sztuki Nowoczesnej. Na Open'erze zaprezentują się również projektanci mody. Zobaczymy kolekcje m.in. Anny Pietrowicz, Zuzanny Kwapisz i Dastina Porazińskiego.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.