Facebook Google+ Twitter

Opera Mini 7 z większą personalizacją

W nowym wydaniu przeglądarki działającej na niemal każdym modelu telefonu, zawitała nowa strona Smart Page, zbierająca w jednym miejscu przydatne dla nas informacje.

Sonda

Używasz Opery Mini?

Opera Mini działa na niemal każdym telefonie. Niewątpliwym plusem tej przeglądarki jest także kompresja danych bezpośrednio na serwerze producenta, co zmniejsza zużywany transfer.

Opera Mini 7 wraz z Smart Page dostosowującym się do użytkownika. Na głównej stronie widać m.in. najnowsze aktualizacje z serwisów społecznościowych. / Fot. Opera/YouTubeOpera Mini 7 debiutuje z nową stroną Smart Page, pełną dopasowujących się do nas informacji. Znajdziemy na niej pozycję Moje witryny, pogrupowane tematycznie odnośniki do różnych miejsc w sieci, a także zakładki do: Google+, Gmail, Opera Sports i Opera Mobile Store. Oprócz tego mamy możliwość integracji z serwisami społecznościowymi (obecnie obsługiwany jest Facebook i Twitter), co da nam możliwość otrzymywania aktualizacji z wcześniej wymienionych portali. W rubryce Moje wiadomości znajdziemy ostatnie aktualizacje z odwiedzanych wcześniej witryn.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Niezwłocznie będę aktualizował :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.