Facebook Google+ Twitter

Operacje plastyczne - poprawianie natury

Popularność operacji plastycznych oraz zabiegów korygujących wygląd rośnie w szybkim tempie. Do jakiego ideału dążą dzisiejsze kobiety? Dlaczego decydują się na upiększanie wymagające użycia skalpela?

Fot. ilustracyjna / Fot. PAPKobiety w Polsce coraz częściej korzystają z usług chirurgów plastycznych oraz licznych salonów odnowy biologicznej i kształtowania sylwetki. To oczywiste, że każda z nas chce wyglądać pięknie, jedna chce podobać się samej sobie, inna bliskiej osobie, taka już natura kobiety. W związku z tym szukamy rożnych rozwiązań, dzięki którym będziemy piękniejsze. Piękne kobiety jakie oglądamy w telewizji czy czasopismach z pewnością są natchnieniem, często chcemy podobać się płci przeciwnej być lepiej odbieranym przez otoczenie. To tylko niektóre z powodów, dla jakich decydujemy się na poprawianie natury.

Przenieśmy się na chwilę do odległej Argentyny, kolebki pięknych kobiet i operacji plastycznych. Większość kobiet tam przeszła co najmniej jeden zabieg z dziedziny chirurgii plastycznej, nastoletnie dziewczynki wysyłane są na upiększające zabiegi, ponieważ biorą udział w licznych w Argentynie konkursach piękności. Można powiedzieć, że najlepszym przyjacielem Argentynki jest skalpel. Kobiety w Argentynie nie tylko korzystają z usług chirurgów plastycznych, ale również gabinetów odnowy biologicznej, gdzie np. podnoszą pośladki, ujędrniają uda itp.

Jak jest w Polsce? Polki oswajają się z chirurgią plastyczną, coraz częściej z niej korzystają, ale jest to jeszcze temat tabu dla wielu z nich. Chętnie rozmawiamy o tym, że chciałybyśmy poprawić to i owo w swoim wyglądzie i że skorzystałybyśmy z usług chirurga plastycznego, natomiast obawiamy się reakcji i komentarzy z jakimi możemy spotkać się po fakcie.

Jeśli nie zależy nam na radykalnych zmianach wymagających kosztownych operacji, a mamy jedynie ochotę mieć jędrniejsze ciało, twarz bez zmarszczek, wybierzmy się do gabinetu odnowy biologicznej i kształtowania sylwetki. W takich miejscach dzięki masażom manualnym i przy użyciu różnych urządzeń pozbędziemy się "pomarańczowej skórki", podniesiemy pośladki czy ujędrnimy biust, pozbędziemy się zmarszczek a przy okazji zrelaksujemy.

Kobiety dbały o swój wygląd już w czasach Kleopatry i robią to do dziś, tylko z biegiem czasu i rozwoju nauki korzystają z coraz to nowych metod. Zanim jednak zdecydujemy się na operację plastyczną zastanówmy się czy takie radykalne metody są konieczne.

Źródła:
/www.bebeauty.pl
www.beautywpolsce.com

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 13.11.2009 09:34

Uważam, że operacje plastyczne są potrzebne, piękno kobiety tego wymaga!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tekst - no cóż - jest mocno ogólny, ale warto o tych sprawach pisać. Nie jest to na pewno i to od dawna temat tabu. Natomiast koszty dla polskich kieszeni - oto jest temat! Podobno z zagranicy przyjeżdżają do nas, aby "poprawiać się", bo się opłaca, ale dla większości z nas ceny są jednak zbyt wysokie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pisząc nie kierowałam się tekstem z ulotki, tylko tematem jakim się interesuję - jest to moja opinia- po co od razu kłaść się na stół i coś poprawiać jak można skorzystać z przyjemniejszych metod poprawiających wygląd :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

O operacjach plastycznych można pisać i pisać, to temat rzeka.. Zarówno kobiety,jak i mężczyźni pragną zmian, ale czy po nich rzeczywiście tak świetnie wyglądają? Kwestia gustu.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 13.11.2009 08:32

Z ulotki reklamowej? Może, ale my przecież uwielbiamy reklamy, choć kasy na takie "przyjemne" poprawianie natury coraz częściej brakuje :( A co do zachowania urody, to proponuję, wzorem starożytnych, kąpiel w mleku i miodzie! Było?! No to co :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

tekst jak z ulotki reklamowej

Komentarz został ukrytyrozwiń

o! to polecam zamist skalpela kąpiele w kawiorze. link

Komentarz został ukrytyrozwiń

kurde, a gdzie tabliczka "artykuł sponsorowany"?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.