Facebook Google+ Twitter

Operator komórkowy przypomni o fladze narodowej

Telefon komórkowy ma prawie każdy. I prawie każdy dostaje reklamy w postaci SMS-ów. Dzisiaj też dostałem taką reklamę, ale dość nietypową...

Jak wiadomo, 2 maja obchodzone jest Święto Flagi. W związku z tym organizowane są różnego rodzaju happeningi i inne uroczystości. Media informują o tych wydarzeniach już od kilkunastu dni, trudno więc o tym fakcie zapomnieć.

"Zostałeś wylosowany...", "Masz szansę na...", "Pobierz darmowy katalog..." - tak najczęściej zaczynają się reklamy w postaci SMS-ów. Dlatego też bardzo zdziwił mnie SMS, który otrzymałem od mojego operatora komórkowego: "2 maja - Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej - pamiętaj o biało-czerwonej!".

Oczywiście nie zamawiałem żadnego serwisu informującego o najważniejszych wydarzeniach, więc tym bardziej zdziwiłem się, gdy przeczytałem otrzymaną wiadomość. Czyżby to sposób na budowanie pozytywniejszego wizerunku operatora? Być może. Takie urozmaicenie oferty reklamowej przez operatorów sieci komórkowych raczej nie wpłynie na zwiększenie liczby klientów, ale może sprawic, że do ciągle otrzymywanych ofert reklamowych będziemy podchodzić z dystansem, a nawet na nie oczekiwać ;-).

Proponuję więc informować użytkowników również o tym, że zbliżają się ich urodziny i mogą oni się w związku z tym spodziewać się prezentów od znajomych (data urodzin jest przecież podana w umowie z siecią komórkową).

Mała rzecz a ucieszy, ot co!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

No, wczoraj właśnie mówili o tym w TV. Na dobry pomysł wpadli, super. Tylko szkoda, że ja nie dostałem :( Ale cóż... a co do urodzin to fajnie, ja mam MIX czyli również umowę, ale co z tymi, co mają na kartę kupioną w kiosku? :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

(+)Orange podobno wysyla zyczenia urodzinowe...moze chca sie przypodobac klientom, bo maja fale uciekinierow:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.