Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

34173 miejsce

Operetka pod tężniami w Inowrocławiu

W najbliższy weekend w Inowrocławiu odbędzie się lubiana przez kuracjuszy i mieszkańców "Inowrocławska Gala Operowo-Operetkowa", którą poprowadzi Marek Czekała a grać będzie Inowrocławska Orkiestra Promenadowa.

Marek Czekała (w czarnym garniturze) i prezes Fundacji Pro Omnibus Mirosław Satora . / Fot. M. WróbelTegoroczna "Gala" to aż trzy koncerty od 1 do 3 sierpnia. Wszystkie koncerty odbywać się będą w Teatrze Letnim przy ul. Świętokrzyskiej 107. Wszystkie koncerty zaczynać się będą o godz. 18.

Podczas gali usłyszymy: w piątek - "Pojedynek trzech tenorów". Wystąpią: Paweł Skałuba, Dariusz Stachura i Adam Zdunikowski; w sobotę - "Koncertu z uśmiechem" zaśpiewają: sopranistka Magdalena Polkowska i tenor Tomasz Madej; w niedzielę "Lekko, zwiewnie" zaprezentują: Iwona Socha i Adam Zdunikowski.

Na scenie Teatru wykonawcą towarzyszyć będzie Inowrocławska Orkiestra Promenadowa pod dyrekcją dyrygenta Marka Czekały, który to ten koncert poprowadzi.

Impreza ta jest bardzo lubiana przez inowrocławską publiczność i tłumnie odwiedzana. Z roku na rok coraz więcej kuracjuszy stara się tak dopasować swój pobyt, by wziąć udział w tych koncertach. Dzieje się tak być może dlatego, że mimo tego, że Inowrocław to miasto uzdrowiskowe to imprez kulturalnych, które zainteresowały by gości uzdrowiska jest bardzo mało.

Orkiestry Marka Czekały mogliśmy słuchać podczas Festiwalu Młodzieży Niepełnosprawnej Fundacji Pro Omnibus w Ciechocinku, który odbywał się pod patronatem medialnym serwisu Wiadomości24.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.