Facebook Google+ Twitter

Opieszałość drogowców przyczyną kolizji?

Dziś ok 18:00 na ul. Zgierskiej w Łodzi doszło do kolizji. Sygnalizacja świetlna nie działa tu od wczoraj, kiedy to BMW uderzyło w słup uszkadzając ją. Czy drogowcy nie powinni szybciej naprawić sygnalizacji na tak ruchliwym skrzyżowaniu?

Historia zaczyna się we wtorek, 19.06. Około 23:00 na skrzyżowaniu ulic Zgierskiej i Jesionowej TIR zajeżdża drogę BMW, które z całym impetem uderza w słup sygnalizacji świetlnej. Kierowca życie zawdzięcza wyłącznie drogiemu i bezpiecznemu pojazdowi.
Dziś od rana na skrzyżowniu słychać było pisk opon, klaksony, sygnały ostrzegawcze tramwajów. Około godz. 18:00, kierowca czerwonego fiata punto nie ustąpił pierwszeństwa nadjeżdżającemu z prawej strony tramwajowi i doprowadził do zderzenia. Na szczęście nikomu nic się nie stało, tramwajem podróżowało niewiele osób. Ruch na skrzyżowaniu był zablokowany przez kilkanaście minut.
Gdyby sygnalizacja świetlna działała, na pewno do zdarzenia by nie doszło, rodzi się więc pytanie - czy na tak ruchliwym i skomplikowanym skrzyżowaniu drogowcy nie powinni naprawić jej szybciej? Czy zdążą, zanim wydarzy się coś poważniejszego?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.