Facebook Google+ Twitter

Opinia Brudzińskiego: Kompromitująca ruchowa niezborność chłopięco-dziecięca

Język naszych polityków, szczególnie wojującej konserwatywnej prawicy, nabiera z każdym dniem coraz brutalniejszych barw. Nie liczą się żadne uczucia, zresztą w polityce nie ma uczuć – nie liczy się również kultura, ani szacunek wobec przeciwnika. Dzisiaj pokazał to dobitnie w Radiu ZET, Joachim Brudziński z PiS, atakując Zbigniewa Ziobro.

Absolwent Zespołu Szkół Morskich w Świnoujściu, politolog Joachim Brudziński, znany szczególnie z powiedzenia, że Tusk z Putinem ściskali się pod namiotem, gdy zwłoki prezydenta leżały w błocie, ironizuje w Radiu Zet z dawnego kolegi, a dziś wielkiego wroga – Zbigniewa Ziobry. W rozmowie z Moniką Olejnik odnotował z satysfakcją, że "PiS tak zorganizował sobotni marsz w obronie Telewizji Trwam, że działacze Solidarnej Polski się w tym pogubili". Odniósł się w ten sposób do zarzutów Zbigniewa Ziobry, że służby PiS poturbowały w marszu działaczy Solidarnej Polski.

Zabolało szczególnie Zbigniewa Ziobro podczas marszu, gdy prezes Kaczyński w przemówieniu wezwał go: "Zbyszku - wracajcie do nas!" Po czym wsiadł w samochód i odjechał. Dopiero po kwadransie Ziobro został dopuszczony przed mikrofony, aby dać odpowiedź na wezwanie prezesa. W czasie próby wygłaszania oświadczenia, pisowskie służby porządkowe podniosły przeraźliwy jazgot, aby nikt nie słyszał jego słów. W tym momencie nie tylko drżały "Zbyszkowi" ręce i głos, ale też w przerażonych oczach pojawiły się chłopięce łezki.

Ktoś potem skomentował, że na marszu miała miejsce "megawpadka Ziobry". ''Ponoć krzyczeli na niego ludzie z PiS. A Beata Kempa straciła obcasy"; niektórzy – jak Jacek Kurski - uściślają, że straciła buty. Bezpardonowo i ostro niczym siekiera góralskiego drwala - walnął Brudziński w Ziobrę: ''Kompromitująca ruchowa niezborność chłopięco-dziecięca''.

Potem Zbigniew Ziobro poniżony zaczął stawiać w liście warunki prezesowi Kaczyńskiemu. A Mariusz Błaszczak komentował treść listu: "Może przekażę mu chusteczkę, żeby otarł łzy, bo tak odbieram te tematy Ziobry" – czytamy w portalu TOK FM.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

VERSAILLES
  • VERSAILLES
  • 26.04.2012 19:08

"ty" pajacu nie wypowiadaj się za Szczecin,a za samego siebie.

Panu Zbyszkowi i jego wyznawcom przypominam, że został usunięty z PiS za niesubordynację i zdradę, jakiej dopuscił się wzgledem wyborców, kórzy głosując na niego i jego kompanów, głosowali na kandydatów PiS, nie wiedząc, że zostaną puszczeni w maliny.

Komentarz został ukrytyrozwiń
internauta
  • internauta
  • 26.04.2012 16:12

Szczecin wstydzi się Brudzińskiego .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.