Facebook Google+ Twitter

OPINIE: Mały prezydent

Opozycja polityczna bardzo chciała, byś został małym prezydentem i bardzo się starali o taki wizerunek. Sam premier przyznał, że za mocno na emocjach zagrał pan Palikot, który odsunął się od polityki po tragedii w Smoleńsku.

Obłuda narodowa

Sam pan Olechowski, kandydat na prezydenta stwierdził, że katastrofa była wynikiem kłótni politycznej na "górze". A kto pamięta te swawole i hasanki pana Palikota? Był taki głośny, nikt i nic nie mogło uciszyć jego "prawdziwych słów". - Ma taki sposób uprawiania polityki – padały głosy obrońców grajka na emocjach Janusza Palikota. Teraz sposób ten okazał się mało stosowny i jego granie na emocjach, mało odpowiednie to obecnej sytuacji. Schowano Go w politycznym odosobnieniu i będzie pokutował za grzeszne granie na emocjach, aż do odwołania.

Tej muzyki nikt już nie chce słuchać

Szczekające i grające na emocjach pieski nagle zamilkły i nie potrafią ugryźć tematu. Nawet pojawiły się głosy, bo w końcu trzeba coś wymyślić, że żałobnicy z PiS tak zagrają w kampanii na tragedii jaka dotknęła Polskę, że nic do końca kampanii słychać nie będzie. Dobre i to co wymyślili, bo na tyle ich tylko stać, a zastąpić pana Palikota wbrew pozorom nie jest łatwo.

Czas w tym miejscu podkreślić geniusz polityczny premiera Tuska. Wyznaczenie na prezydenta pana Bronisława Komorowskiego to był wybór, który przewidział każdą sytuację. Trzeba mieć nosa. Gdyby został wyznaczony pan Radosław Sikorski, który powiedział - "prezydent może być niski, ale nie może być mały"- kto wie jaki byłby odbiór społeczny, a tak pan Sikorski wystarczy, że jest mało aktywny.

Pan Palikot, też poparł Komorowskiego i umieszczenie w politycznym odosobnieniu tego czołowego polityka PO, spowodowało utratę koncepcji kampanii wyborczej. Wygrana była pewna. W wyniku nieudolnego programu( opartego na grajku emocjonalnym ) wyborczego dla Polski, a właściwie jego braku jest pewna przegrana PO. Choć czasu trochę zostało wniosków żadnych nie wyciągnięto. Dalej próbuje się grać fałszywą nutę, że to niby żałobnicy PiS grają na tragedii. Tylko kto w to uwierzy, po takim mistrzowskim koncercie jakiego byliśmy świadkami, grajka emocjonalnego pana Janusza Palikota, którego umieszczono w nagrodę w politycznym odosobnieniu, bo jego muzyki nikt już nie chce słuchać.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (50):

Sortuj komentarze:

A premier powinien współpracować z prezydentem dla dobra kraju ...taki mały dodatek

Komentarz został ukrytyrozwiń

Każdy premier panie Zdzisławie powinien mieć dobrą pamięć, by pamiętał o obietnicach wyborczych. ))))

Komentarz został ukrytyrozwiń

ZAPOMNIAŁEM DODAĆ NAJWAŻNIEJSZEGO...PO TAKICH LEKCJACH HISTORII TRUDNO SIĘ DZIWIĆ, ŻE HENRYKOWI WYSZŁO PODOBIEŃSTWO J. KACZYŃSKIEGO Z STALINEM. TRUDNO WINIĆ ZA TO HENRYKA )))) JEST OFIARĄ PROPAGANDY

Komentarz został ukrytyrozwiń

Magdo !!! ....lekcje historii naszego pokolenia, które dotyczyły okresu II wojny światowej to ...KABARET MORALNEGO NIEPOKOJU...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Anna jak zwykle uprawia demagogie. Opinie nie poparte dowodami. Zresztą nie pierwszy raz.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Henryku porównanie "zdolności strategicznych" J. Kaczyńskiego do takowych zdolności Stalina to nie tylko przesada , ale obrażanie człowieka. Czyżby pan opuszczał lekcje historii? A może uczył się pan innych dziejów?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Sławo po tej nocy obudziłem się inny .....JESTEM ODMIENIONY .....teraz ponoć taka moda ...obiecuję, że zmienię okulary

Komentarz został ukrytyrozwiń

Sam drink to zbyt mało jak na sobotni wieczór))) - jest i kobieta !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Sławo !!! jest sobota mam dwa drinki w głowie powiedz o co chodzi Tobie ))))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jacenty, a skoro już poza tematem, dlaczego nie korzystasz ( tu dopisz sobie sam co chciałam powiedzieć , wiem , że nie będziesz miał z tym poblemów )......Sławo !!! mam problemy

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.