Facebook Google+ Twitter

Opolskie. Oryginalna akcja charytatywna!

Masz firmę? Nudzą Cię dotychczasowe oferowane formy reklamy? Szukasz czegoś nowego... i masz dobre serce? Teraz możesz się zareklamować i przekazać pieniążki na operacje dla potrzebujących dzieci!

Strona została podzielona na 10000 pól po 100px, 50% zebranych pieniążków idzie na cele charytatywne.  / Fot. ratownictwo.opole.pl„Opolskie piksele na szlachetne cele” pod taką nazwą ruszyła dziś o północy innowacyjna akcja charytatywna prowadzona przez młodych ludzi z woj. opolskiego poprzez portal O!Polskiego Ratownictwa – www.ratownictwo.opole.pl.

Celem tej akcji jest sprzedaż miejsc reklamowych na stronie www.opolskiepiksele.pl, która została podzielona na 10000 pól po 100px. Reklamodawca dzięki dużej popularności portalu oraz dzięki objęciu akcji patronatem medialnym przez największe media regionalne, będzie mógł dotrzeć do ogromnej liczby użytkowników, w głównej mierze z Opolszczyzny ale i nie tylko!

50 proc. dochodu będzie przeznaczone na cele charytatywne, o których informować będzie redakcja O!Polskiego Ratownictwa (np. na operację dziecka, hospicjum, fundacje). Pozostała kwota zostanie przeznaczona na rozwój oraz prowadzenie portalu www.ratownictwo.opole.pl. Przy pełnym powodzeniu akcji w planach jest m.in miesięcznik O!Polskiego Ratownictwa!

Szczegółowe informacje, takie jak: regulamin, dokładny opis i cel znajdą Państwo na stronie www.opolskiepiksele.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.