Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

16559 miejsce

Opowiedz nam żart, wygraj upominek! - WYNIKI KONKURSU!

Za nami już dwie rozmowy w ramach cyklu "Kobieta W24"! Niebawem w serwisie wywiad z królową polskiego kabaretu, Joanną Kołaczkowską. Tymczasem konkurs związany z artystką. Opowiedz nam swój ulubiony dowcip, zgarnij upominek!

 / Fot. Michał Tuz, logo cyklu.Kobiety. Niezwykłe, pełne pasji. Odważne, charakterystyczne, piękne. Fascynują, inspirują i zachwycają. Na co dzień podziwiamy je w telewizji, na scenie albo na pierwszych stronach gazet.

Jakie tak naprawdę są? O czym marzą? W nowym cyklu rozmów "Kobieta W24" opowiedzą nam o swojej drodze do szczęścia, sukcesu i marzeń.

 / Fot. Kamila Markiewicz-Lubańska, źródło: www.hrabi.plZa nami już dwie rozmowy: z Beatą Tadlą i Honoratą "Honey" Skarbek. Niebawem w serwisie Wiadomosci24.pl kolejny wywiad - tym razem bohaterką cyklu "Kobieta W24" będzie Joanna Kołaczkowska z kabaretu "Hrabi". Tylko nam opowie o tym, czy w życiu katuje mężczyzn tak, jak na scenie, dlaczego już nie jeździ traktorem, o czym marzy i czy chciałaby zostać celebrytką. Czym jest dla niej kabaret? Jak udaje jej się doprowadzać do łez śmiechu całe zastępy kabaretomaniaków? O tym opowie nam już niebawem sama Joanna Kołaczkowska, a tymczasem ogłaszamy konkurs!

Konkurs!


Zadanie konkursowe jest tym razem dość oryginalne: opowiedzcie nam żart! Ulubione dowcipy możecie wpisywać w komentarzach do 5 marca, do godz. 12. Autorzy tych, przy których widnieć będzie najwięcej zielonych kciuków, otrzymają od nas upominki związane z Joanną Kołaczkowską. Dowcipy wulgarne i obraźliwe będą z miejsca kasowane przez organizatora konkursu. W zabawie mogą brać udział jedynie zarejestrowani użytkownicy.Uwaga, uwaga - mamy już wyniki!

W konkursie związanym z wywiadem z Joanną Kołaczkowską, największą ilość zielonych kciuków otrzymali (i tym samym zasłużyli na drobne upominki od Joasi Kołaczkowskiej):

Elżbieta Konkol, Dorota Michalczak, Tomek Piekarski.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

Rozpoczął się konkurs Dziennikarz obywatelski 2011 Roku.
Zgłoś swój materiał! Zostań najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (35):

Sortuj komentarze:

Uwaga, uwaga - mamy już wyniki!

W konkursie związanym z wywiadem z Joanną Kołaczkowską, największą ilość zielonych kciuków otrzymali (i tym samym zasłużyli na drobne upominki od Joasi Kołaczkowskiej):

Elżbieta Konkol, Dorota Michalczak, Tomek Piekarski.

Dziękuje... upominek - niespodzianka, jeszcze nie dotarł.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Władyslaw
 • Władyslaw
 • 02.03.2012 17:10

Pani Dorota Michalczak ( 29.02.2012 13:51 ) napisała przedni dowcip .
Dwóch kolegów z ław szkodnych się spotykają po latach .Jeden z nich ten co bardzo dobrze się uczył mówi tak ;widzisz tego mercedesa na parkingu ?Tak, odpowiada ten drugi i jednocześnie pyta a widzisz mój samochód ?Pierwszy widzi i wymienia ;Fiat 125p, Polonez , Volkswagen Golf , BMW i pyta , który to jest twój ?Mój to jest ten BMW X 5(Drive28 M Sport edition). Pierwszy , mówi :to niemożliwe , przecież źle się uczyłeś i piłeś ?
Drugi odpowiada: TO DZIĘKI ŻONIE TAKI SAMOCHÓD KUPIŁEM .Dalej piję,a żona za puste butelki kupiła właśnie takie cacko .

Komentarz został ukrytyrozwiń
Inka
 • Inka
 • 02.03.2012 16:51

Minister Mucha pyta kibica Platformy: jaki był wynik meczu Polska -- Portugalia... kibic PO odpowiada butnie - był remis dla Portugalii....

Komentarz został ukrytyrozwiń
piłkarz
 • piłkarz
 • 02.03.2012 16:50

@Inka Dzisiaj 16:45 nawet taki kawał spalisz .
To jest tak .
Joanna Mucha pyta kibica PO .....czy my wczoraj graliśmy z Białorusią w piłkę czy z Portugalią?? Na to kibic PO ,odpowiada - graliśmy nie w piłkę .Tylko piłka pani minister .Tak a jaka to była piłka ?Wtrąca eis kibol ten od Sakiewicza .To była piłka w kształcie kija baseballowego .

Komentarz został ukrytyrozwiń
PiSowiec
 • PiSowiec
 • 02.03.2012 16:45

Siódme przykazanie .
PYTANIE .Panie Jarosławie Kaczyński, a jaka pan siódmy raz z rzędu przegra w kolejnych wyborach , to ?
ODPOWIEDŹ .Siódmego razu nie będzie -będzie od razu ósme.Jak to ósme.?A tak , bo Tusk mi to skradnie -to będzie jego wina .

Komentarz został ukrytyrozwiń
Inka
 • Inka
 • 02.03.2012 16:45

Joanna Mucha pyta kibica PO .....czy my wczoraj graliśmy z Białorusią w piłkę czy z Portugalią?? Na to kibic PO ,odpowiada - graliśmy nie w piłkę tylko w palanta Pani minister!

Kto jak kto ale ministra , powinna wiedzieć ....

Komentarz został ukrytyrozwiń
Inka
 • Inka
 • 02.03.2012 16:40

Joanna Mucha pyta kibica : czy mecz z Portugalią jeszcze trwa? ... bo nie słyszałam gwizdka!?

Komentarz został ukrytyrozwiń
piłkarz
 • piłkarz
 • 02.03.2012 16:35

Joachim Brudziński(odważył się )pyta Jarosława Kaczyńskiego.Panie prezesie , premierze -dlaczego nawet w piłkę nożna nie grasz?
Jarosław Kaczyński ze swadą , dumnie mlaskając ,odpowiada ;Jak będzie przegrana (kolejna) siódma ,to nie będę mógł zgonić ma Tuska .

Komentarz został ukrytyrozwiń
Blondynka
 • Blondynka
 • 02.03.2012 16:28

Przychodzi do lekarza kobieta okropnie pobita .Lekarz się jej pyta gdzie tak biją .Odpowiada w Kujawsko -Pomorskim ,syn mnie wziął za worek treningowy .

roman koźmiński Dzisiaj 15:22 -śmieszne co?

Komentarz został ukrytyrozwiń
E Szychlinska
 • E Szychlinska
 • 02.03.2012 16:21

Mamoooooooo ! ciotka idzie . Jaka cholera ją tu niesie ? Mamoooooooo! ale gęś niesie ...... o mój Boże jak to swój do swojego ciągnie ....!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.