Facebook Google+ Twitter

"Opowiem Ci o moim Bobrku" - wernisaż wystawy w bytomskiej Agorze

"Opowiem Ci o moim Bobrku" to tytuł wernisażu wystawy, jaki odbędzie się w Galerii Agora, bytomskiego Centrum Handlowego przy placu Tadeusza Kościuszki 27 maja br. Bohaterami wystawy jest dziewięciu chłopaków z Bobrka.

"Każdy z chłopaków ma inną historię życia, ale łączy ich wspólne dorastanie w jednej dzielnicy" - mówią opiekunowie: Ewa Szymczyk i Robert Cieślar

 / Fot. Zaproszenie na wernisażPrzez cztery wiosenne weekendy kwietnia i maja w bytomskim Bobrku, jednej z najstarszych dzielnic miasta, miały miejsce warsztaty zatytułowane "Bobrek oczami dziecka. Warsztaty fotograficzne w dawnej dzielnicy robotniczej Bytomia". Warsztaty te były częścią wspólnych działań Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP oraz Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Miechowicach na lata 2010-2012.

Udział w warsztatach wzięło dziewięciu młodych chłopaków z bobreckiej dzielnicy pod okiem fotograficzki Ewy Szymczyk oraz pedagoga ulicy Roberta Cieślara z Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP. W ramach tegoż projektu prowadzone były miedzy innymi plenery fotograficzne w dzielnicy, a także wyjazdy do kin i galerii.

Pokłosie warsztatów "Bobrek oczami dziecka. Warsztaty fotograficzne w dawnej dzielnicy robotniczej Bytomia" będziemy mogli oglądać od 27 maja br. W tym to dniu dziewięciu wspaniałych z Bobrka wraz z opiekunami Ewą Szymczyk i Robertem Cieślarem zapraszają na wernisaż wystawy zatytułowany "Opowiem Ci o moim Bobrku" do Galerii Agora w Centrum Handlowym Agora przy placu Tadeusza Kościuszki w Bytomiu.

"Opowiem Ci o moim Bobrku" - wernisaż 27 maja godz. 18. Wystawę będzie można oglądać do 26 czerwca. Następnie w dniach 28-30 czerwca będzie prezentowana w kościele ewangelickim w Bobrku przy Stalowej, w dniach 2-6 i 10 lipca zobaczą ją uczestnicy Tygodnia Ewangelizacji w Dzięgielowie a także na SamiFest na Słowacji w dniach 7-9 lipca.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Marcin
  • Marcin
  • 27.05.2011 10:58

"pod okiem fotograficzki Ewy Szymczak"
kto to fotograficzka?
Ewa nazywa się Szymczyk a nie Szymczak.
pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czytam z rozrzewnieniem. Dziękuję pięknie...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Z żalem muszę przyznać, że miałem zaproszenie na warsztaty z których nie skorzystałem, jednak wernisażu, to już sobie nie będę mógł odmówić. Z pozdrowieniami także dla czerwonołapkowiczów.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Swiat oczami chłopców to interesujące wydarzenie w ich życiu i środowisku społecznym w którym zamieszkują. Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

To śa cenne inicjatywy. My teraz w Rudzie żyjemy wireckim Ficinusem. Pozdrawiamy

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.