Facebook Google+ Twitter

OPOWIESCI DRAHIMSKIE

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-12-27 00:19

"OPOWIESCI DRAHIMSKIE" Autor/napisal: Roman Jozef Rymar /zakazany pisarz z Czaplinka/ zam: Czaplinek,ul.Drahimska7,Polska Toronto,Ontario, Canada

ROMAN I ALEXANDER RYMAR F I N L I S T A M I / !!!! / 5-ej edycji Bazgroła
BAZGROŁ to bardzo nietypowy konkurs, nie mający odpowiednika nie tylko w naszym kraju, ale również w Europie. Biorą w nim udział duety artystyczne dziecko - dziecko, dziecko - osoba dorosła, gdzie jedna z nich pisze bajkę / baśń / opowiadania / fabułę komiksu, druga wykonuje ilustrę artystyczną. Konkurs jest realizowany pod patronatem :
1. małżonki prezydenta RP - Anny Komorowskiej
2. Parlamentu Europejskiego.
Do piątej edycji stanął również Roman Jozef Rymar z synem Alexandrem z Czaplinka, mieszkający takze w Toronto /podwojne obywatelstwo/. Ich praca bardzo się spodobała komisji konkursowej. Zakwalifikowali się do finału, gdzie ich bajka wybrana zostala z okolo trzech tysiecy / dokladnie 2650 !!/ prac z calego swiata, m.in. Francji, Niemiec, Great Britain, Canada, USA, Australia. Napisali bajkę o Czaplinku j jeziorze Drawskim. Do tego Alexander wykonał ilustracje.
Roman Jozef Rymar to bajkopisarz z Czaplinka, zakazany przez miejscowa konkurencje /niestety bardzo wplywowa /. Jest autorem /napisal / slynnych juz “Opowiesci drahimskich “.
www.opowiescidrahimskie.com
www.opowiescidrahimskie.blox.pl

(roman Joseph)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.