Facebook Google+ Twitter

Opozycja o orędziu premiera Tuska

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2008-05-02 22:45

Politycy opozycji wspólnie ocenili, że orędzie premiera Donalda Tuska było wystąpieniem PR-owskim.

Poseł Prawa i Sprawiedliwości Jacek Kurski uważa, że wystąpienie premiera miało na celu jedynie utrzymanie dobrego wizerunku wśród społeczeństwa. Jego zdaniem, jest to sposób Donalda Tuska na zakamuflowanie pustki programowej i marności rządzenia jego gabinetu.

Przewodniczący Sojuszu Lewicy Demokratycznej Wojciech Olejniczak uważa, że w wystąpieniu premiera zabrakło konkretów oraz realnych rozwiązań, które wpłynęłyby na poprawę życia Polaków.

Donald Tusk powiedział w orędziu, że jednym z głównych zadań jego rządu jest realizacja programu solidarności pokoleń. Ma on polegać na zapewnieniu godziwych warunków Polakom po 50. roku życia oraz zagwarantować młodym równe warunki startu w dorosłe życie.

Szef rządu podkreślił, że jednym z priorytetów jego gabinetu jest doprowadzenie do takiej sytuacji, w której najmłodsi będą mieć zapewnione takie warunki rozwoju, jakie mają ich rówieśnicy w rozwiniętych krajach Unii Europejskiej.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Jednych orędzie premiera raziło PR-em,innych brakiem konkretnych rozwiązań.A czego niby się spodziewali?Samokrytyki?Samobiczowania?Pakietu ustaw?Chyba nie po to są orędzia!Donald Tusk,choć nie jest bohaterem z mojej bajki,zrobił jednak na mnie dobre wrażenie i powiedział to co dla ogromnej większości Polaków jest niezwykle ważne-równy start młodych w dorosłe życie i solidarność pokoleń.To bardzo ważna deklaracja!Teraz istotne jest na ile znajdzie ona zastosowanie w codziennym życiu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.