Facebook Google+ Twitter

Opuszczam i nie opuszczam Wiadomości24.pl

Autorzy Wiadomości24.pl dowiadują się o tym jako pierwsi. I bardzo trudny to dla mnie tekst, gdyż poświęciłem temu projektowi ponad 3,5 roku życia. Ale serwis Wiadomości24.pl jaki dziś istnieje jest już samodzielnym, okrzepłym bytem w polskiej sieci i mogę spokojnie patrzeć jak dorasta pod innymi, opiekuńczymi, skrzydłami.

Paweł Nowacki. / Fot. Przemysław TrubalskiTrudno mi pisać, że odchodzę, bo nie odchodzę. Nadal będę zaglądał tu pewnie codziennie (nawyk, obsesja, przyzwyczajenie :), martwił się jego problemami technicznymi, cieszył radościami jego użytkowników, wspierał redaktorów. Wiadomości24.pl będę mieć nowego szefa, który – jestem tego pewien, będę go zresztą (jako jego kolega i zarazem przełożony) w tym wspierał – wprowadzi wiele udoskonaleń, wcieli w życie wiele z naszych wspólnych pomysłów, postawi kropkę nad „i“. Na poziomie operacyjnym zarządzać będzie na co dzień serwisem właśnie Tomasz Kowalski i jego będą ostateczne decyzje zarówno wewnątrzredakcyjne, jak i w serwisie.

Zapewniam, że nie likwiduję tu konta i – jeśli redaktorzy dyżurni pozwolą – zmoderuję od czasu do czasu jakiś materiał albo poprawię literówkę, czy napiszę podpowiedź jak dany materiał udoskonalić. Jeśli nie zabiorą mi „piórek“, czyli uprawnień.

Grupa Wydawnicza Polskapresse stawia przede mną nowe zadania, oczywiście internetowe. Nie mogę pisać o tym, gdyż część planów nie powinna jeszcze ujrzeć światła dziennego. Wyjaśnieniem niech będzie tylko informacja, że - tak jak do tej pory, czyli od początku kwietnia 2009 - intensywnie będę pracował z serwisami informacyjnymi grupy (Polskatimes.pl, NaszeMiasto.pl, Telemagazyn.pl, Ekstraklasa.net i oczywiście Wiadomości24.pl) oraz nad nowymi produktami internetowymi. Muszę przeprosić użytkowników W24.pl, ale właśnie z racji nowych obowiązków od kilku miesięcy „mniej mnie było w serwisie“, rzadko zabierałem głos w dyskusjach, długo nie odpowiadałem na Wasze pytania czy rzadko bywałem na czacie skypowym. Za to przepraszam.

Zapewniam, że moja praca będzie ściśle związana z serwisem dziennikarstwa obywatelskiego gdyż ciągle będę próbował dać coś Autorom, także pracę za pieniądze. Mam nadzieję ☺

Na koniec dwa słowo skierowane do wszystkich – PRZEPRASZAM i DZIĘKUJĘ. Przepraszam za wszystkie błędy jakie popełniłem kierując tym dość unikalnym projektem, zarówno w kierowaniu zespołem, w kontaktach z autorami, czy zarządzaniu serwisem Wiadomości24.pl jako społecznością. Wszelkie porażki biorę na siebie, mnie je przypisujcie – zawsze odpowiedzialność za okręt bierze kapitan. Dziękuję jednocześnie za każde zdjęcie, tekst, komentarz jaki tu zamieściliście, za chwile jakie poświęcacie na współtworzenie Wiadomości24.pl.

Trzymam za Was wszystkich kciuki!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (63):

Sortuj komentarze:

Powodzenia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję za pierwsze rady w pierwszym artykule. Dziękuję za wyrazy uznania. Dziękuję za pomoc.
Powodzenia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dzięki za współpracę na łamach link Powodzenia w dalszej pracy dziennikarskiej!
Pozdrawiam
Michał

Komentarz został ukrytyrozwiń

Paweł, ciężko sobie wyobrazić ten serwis bez Ciebie w roli rednacza, ale jestem pewien, że Tomek będzie Twym godnym zastępcą. Panowie gratuluję i życzę powodzenia na kolejnych szczeblach dziennikarskiej kariery :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tak więc gratuluję awansu :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panu Pawłowi też powinniśmy pogratulować bo awansuje!
Chyba to już nie jest tajemnica... :)
Cytat z link
"...Paweł Nowacki awansuje na dyrektora rozwoju serwisów kontentowych.
Pawłowi Nowackiemu podlegają będą regionalni menadżerowie rozwoju serwisów informacyjnych, którzy odpowiadać będą za rozwój i integrację serwisów link i link a w przyszłości także nowych serwisów informacyjnych w swoich regionach."

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 10.09.2009 18:55

Słaby następca, szkoda.....

Komentarz został ukrytyrozwiń

Powodzenia życzę dla Pawła i Tomka :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wielkie dzięki za wszystko! :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Paweł, powodzenia i dzięki za wsparcie na początku mojej współpracy z serwisem

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.