Facebook Google+ Twitter

Orange Surf Team zdobył Puchar Polski w kitesurfingu

Trzy edycje Pucharu Polski, jakie odbyły się w Chałupach, Rewie oraz Łebie wyłoniły zwycięzców całego cyklu, czyli Mistrzostw Polski w Kitesurfingu. Na podium przeważali zawodnicy Orange Surf Team.

 / Fot. Orange Surf Team / Biuro prasoweVictor Borsuk- zajął I miejsce w kategorii senior i open; Asia Litwin - I miejsce junior i II miejsce wśród kobiety; Tomasz Janiak - I miejsce masters.

Uwagę przykuwa Joanna Litwin. Jest ona najmłodszą zawodniczką Orange Surf Team. W Juracie okrzyknięto ją "objawieniem sezonu" po tym jak zajęła drugie miejsce w klasyfikacji generalnej kobiet Pucharu Świata w kitesurfingu. Joanna zwyciężyła w zawodach Pucharu Świata w Niemczech oraz zajęła II miejsce podczas zawodów w Fuerteventura.

Relacje ze wszystkich akcji i zawodów, w których wzięła udział drużyna Orange Surf Team, a także zdjęcia i profile zawodników znaleźć można na oficjalnej stronie internetowej teamu www.orangesurfteam.pl. Drużyna jest też obecna w portalu społecznościowym Facebook oraz prowadzi swojego mikrobloga pod adresem orangesurfteam.blip.pl.

Informację podał Wojciech Jabczyński, rzecznik Grupy TP

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.