Facebook Google+ Twitter

Orange Warsaw Festival 2015: Noel Gallagher’s High Flying Birds, Three Days Grace, Łąki Łan dołączają do gwiazd czerwcowej imprezy!

Organizatorzy Orange Warsaw Festival 2015 przedstawili kolejne gwiazdy, które w dniach 12 - 14 czerwca wystąpią na Torze Wyścigów Konnych na Służewcu. Mowa o Noel Gallagher’s High Flying Birds, Three Days Grace i Łąki Łan.

 / Fot. By Hackstar18 (Own work) [GFDL (http://www.gnu.org/copyleft/fdl.html), CC-BY-SA-3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/) or CC BY-SA 2.5-2Do The Chemical Brothers, Sheppard, Parkway Drive, Muse, Meli Koteluk, Kadebostany, Asking Alexandra, Papa Roach, Wolf Alice, Bastille, Incubus, Paloma Faith i Kamp! dołączają kolejne gwiazdy, które w dniach 12 -14 czerwca zagrają na Orange Warsaw Festival.

Three Days Grace - to czteroosobowy zespół, który na swoim koncie ma rekordową liczbę singli, które znalazły się na szczycie listy radia Active Rock, więcej niż jakikolwiek inny zespół w historii oraz sprzedał ponad 6 milionów albumów w Stanach Zjednoczonych. W 2007 roku otrzymali tytuły Rock Artist of the Year oraz Modern Rock / Alternative Artist of the Year od magazynu Billboard. Ich najnowsza płyta "Human" ukaże się 31 marca 2015 roku. Na Orange Warsaw Festival zespół usłyszymy 12 czerwca.

Zobacz także: "Zróbcie ze mnie dużego, silnego Polaka", czyli Jared Leto zaprasza na koncert w Trójmieście (wideo)

Noel Gallagher’s High Flying Birds - Gallagher, po odejściu z Oasis rozpoczął solową karierę i w czerwcu 2011 roku ukazał się jego debiutancki singiel "The Death of You and Me". Zapowiadał on pierwsze solowe wydawnictwo artysty – wydany w październiku 2011 roku album "Noel Gallagher’s High Flying Birds". Album został pozytywnie przyjęty i od razu znalazł się na szczycie brytyjskiej listy UK Albums Chart. W Warszawie muzyk wystąpi 12 czerwca.

Łąki Łan - to zespół, który zrodził się na Jam Sessions w warszawskich klubach. Granie na żywo mają we krwi. Słyną z niesamowicie energetycznych koncertów, a warszawscy fani przekonają się o tym 13 czerwca.

Źródło:orangewarsawfestival.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.