Facebook Google+ Twitter

Organizatorzy "Bytomskiej Gry Miejskiej" zapraszają do udziału

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-02-24 11:24

25 lutego rusza kolejna edycja "Bytomskiej Gry Miejskiej". Zdaniem organizatorów, udział w imprezie ma zapewnić uczestnikom aktywne i niekonwencjonalne spędzenie wolnego czasu poprzez poznawanie i odkrywanie nieznanych miejsc.

Zagrajmy w Bytom - Bytomska Gra Miejska

Centrum przy placu Tadeusza Kościuszki, gdzie w sobotę o 13 nastąpi strat do gry / Fot. Piotr A.JeleńBytomska Gra Miejska powstała w ubiegłym roku dzięki inicjatywie grupy miłośników preferujących łączenie mile spędzonego czasu z pożytecznym. Prekursorami bytomskiego przedsięwzięcia byli Alicja Stachurska, Paweł Hertman i Adrian Gnus, a w drugą edycję zaangażował się także Tomasz Orszulak.

Zdaniem organizatorów, udział w imprezie ma zapewnić uczestnikom aktywne i niekonwencjonalne spędzenie wolnego czasu poprzez poznawanie i odkrywanie nieznanych miejsc. Warto zwrócić uwagę, że w poprzednich edycjach przedsięwzięcia, poza mieszkańcami Bytomia wzięły udział w grze również osoby z sąsiedzkich miast.

Cel: Zapewnienie wyjątkowej rozrywki mieszkańcom Bytomia, możliwość "Śpiący lew" na bytomskim Rynku. W roku ubiegłym miejsce jednego z etapów gry / Fot. Piotr A.Jeleńaktywnego, niekonwencjonalnego spędzenia czasu w pozytywnej atmosferze. Promocja miasta poprzez poznanie jego obecnej topografii w odniesieniu do czasów minionych ze zwróceniem uwagi na historię.

Idea: Gra jest edukacyjna, ale nie jest to tzw. akademickie nauczanie. To rozbudzanie świadomości, budowanie więzi z miejscem, w którym się żyje, ważne zwłaszcza dla ludzi młodych. Główną grupą docelową jest bytomska młodzież, lecz gra przygotowana jest w sposób, który pozwala na dobrą zabawę wszystkim, bez względu na wiek oraz stopień znajomości miasta, mając na względzie gości z okolicznych miast. Współzawodnictwo w
duchu fair play, lecz przede wszystkim dobra zabawa.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.