Facebook Google+ Twitter

Organizatorzy Camerimage poszukają wolontariuszy

Interesujesz się filmem? Chcesz wzbogacić swoje CV o cenne doświadczenia, poznać ciekawych ludzi i nawiązać kontakty? Zostań wolontariuszem Camerimage i bądź jednym z reżyserów wspaniałego spektaklu, jakim jest ten niezwykły festiwal.

Złota Żaba / Fot. CamerimageMiędzynarodowy Festiwal Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych Plus Camerimage to największy i najbardziej prestiżowy festiwal, nagradzający utalentowanych operatorów filmowych.
W jego organizację zaangażowanych jest mnóstwo ludzi, dbających o wizerunek i wysoki poziom imprezy.

Jak co roku, organizatorzy szukają młodych, kreatywnych i pełnych zaangażowania osób, które pomogą im w organizacji przedsięwzięcia. Zadaniem wolontariuszy będzie praca w jednej z siedmiu sekcji, dbających o sprawny przebieg festiwalu. Kandydaci mogą ubiegać się o posadę w: biurze obsługi prasy, recepcji, grupie logistycznej, grupie specjalnej, obsłudze wejścia, obsłudze technicznej, opiece nad gośćmi.

Aby wstąpić w szeregi wolontariuszy, należy wypełnić do 16 października formularz zgłoszeniowy, dostępny pod adresem: pluscamerimage.pl oraz spełnić trzy warunki stawiane przez organizatorów festiwalu: posługiwać się językiem angielskim w stopniu, umożliwiającym swobodną komunikację, być w pełni dyspozycyjnym w dniach 26 listopada - 7 grudnia oraz posiadać aktywny telefon komórkowy.

Po spełnieniu tych warunków oraz przesłaniu formularza zgłoszeniowego, kandydatów czekają rozmowy kwalifikacyjne, których termin przewidziano na 22 i 23 października w Łodzi. Warto wspomnieć, że po wcześniejszym zgłoszeniu organizatorom, istnieje możliwość odbycia praktyk studenckich w ramach wolontariatu.

Więcej informacji na: pluscamerimage.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.