Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

15692 miejsce

Organizujemy Hospicjum Domowe w Zambrowie

Stowarzyszenie Przyjaciół Osób Starszych i Niepełnosprawnych " Człowiek Nie Wiek" organizuje spotkanie-szkolenie na temat hospicjum domowego. Może Zambrów i okolice potrzebuje hospicjum domowego?

Nowo powstałe Stowarzyszenie " Człowiek Nie Wiek" organizuje w dniu 02.03.2013 roku o godzinie 16:00 spotkanie-szkolenie na temat - Co to jest i czemu służy hospicjum domowe. Kto tworzy takie hospicjum i czy taka forma działania jest potrzebna dla osoby chorej. A może bardziej rodzinie osoby chorej ? Jak finansuję się taką instytucję . Czy podopieczny ponosi koszty pomocy? Członkowie Stowarzyszenia chcą mieszkańcom szczególnie powiatu zambrowskiemu przybliżyć tą tematykę i sferę życia człowieka. Aby było bardziej godne . Zapraszają wszystkich chętnych do wcześniejszego zgłaszania się na numer tel. 600407270 lub czlowieniewiek@wp.pl. Można dowiedzieć się szczegółów.

Osoba prowadząca tworzyła grupę wolontariatu
w jednym z hospicjów stacjonarnych i wielokrotnie przechodziła szkolenia dotyczące osób chorych paliatywnie .
Szczególnie ważne było szkolenie przez księdza Eugeniusza Dutkiewicza głównego inicjatora idei hospicyjnej w Polsce, jak ks Piotra Krakowiaka w roku 2000 w Gdańsku . Druga z osób opowie o swoim doświadczeniu pomocy hospicjum dla osoby najbliższej.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.