Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

26142 miejsce

Orgazm siostry zakonnej

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-11-22 09:48

Ale czy tak samo jest z orgazmem wielokrotnym, to już nie jeden błąd


Oglądałem film, w którym bohater tego dokumentu opowiadał swojemu znajomemu o poznanych kobietach z różnych stron świata. Kiedy wspomniał o Polsce i o tym, że poznał piękną kobietę, katoliczkę, słuchacz przerwał mu w tym momencie i zapytał, czy raczej zdefiniował: katoliczka? To taka kobieta wiecznie smutna i z niemijającym poczuciem winy? Przejaskrawił, ale czy nie trafił w sedno. Ta opinia z czegoś wynika.

Ile jest wierzących kobiet żyjących według doktrynalnych zasad wiary, z których większość zaczyna się słowem: nie wolno i straszy karą pośmiertną za nieprzestrzeganie „kodeksu moralności”. Zgrzeszyć można nawet myślą, czyli lepiej nie myśleć. Słuchać i dostosować się. Jeżeli już zgrzeszyłeś, pokutuj i żyj w przekonaniu, że gorszy jesteś od tych, co nie grzeszą. Gdzie oni są…w habitach? Mam świadomość, że zbytnio polaryzuje, że świat nie jest czarny i biały, a najbardziej szary.

Nie ma tylko dobrych i tylko złych. Za to są ci, co myślą i niemyśliciele (idioci). Z drugie strony są naukowcy, doktorzy, nieprzeciętni humaniści, ludzie wybitni, zarazem głęboko wierzący. Wiara to nie emocja, którą się analizuje, to raczej wychowanie, kierunkowskaz, potrzeba nieskończoności. To rozumiem. Nie rozumiem tego wszystkiego, co przyczepione przez wieki do czystej wiary w Boga.

Oni, wiedzący, co dobre a co złe, co wolno a co nie wolno, kiedy wolno i komu. Jeszcze kilkadziesiąt lat temu, kobiecie wolno było uprawiać seks z mężem tylko w celach prokreacji. W związku, z tym, że przepis był tak nie życiowy, Oni postanowili to zmienić i teraz wolno, ale tylko z kalendarzykiem. A co z tytułowym orgazmem kobiety.

No cóż, jak przypadkowo się zdarzy, można wybaczyć. Ale czy tak samo jest z orgazmem wielokrotnym, to już nie jeden błąd. Szanuję ludzi, którzy wierzą z potrzeby serca i dobrze się z tym czują; chociaż nie rozumiem. Śmieszni są ci, którzy kierują się strachem a przy tym zupełną ignorancją w tym, o co tak naprawdę chodzi. Pozdrawiam.

Usual40
(Ryszard Wołcz)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.