Facebook Google+ Twitter

Orientuj się, czyli bieganie z kompasem

Wrocławski klub sportowy ''Artemis'', po raz czwarty organizuje imprezę sportowo-rekreacyjną, na którą zaprasza wszystkich miłośników biegów i orientacji terenowej. Każdy otrzyma pamiątkowy medal, oraz weźmie udział w losowaniu nagród.

 / Fot. Wikimedia/ Creative CommonsJuż jutro, czyli w środę 2.6.2010 roku, klub sportowy "Artemis", organizuje imprezę sportowo-rekreacyjną pod nazwą IV Dziesiątka Artemisu. W czwartej już edycji imprezy, oprócz członków klubu, mogą jak zawsze wziąć udział jego sympatycy oraz każdy, kto czuje się na siłach aby pobiegać z kompasem na terenie wrocławskiego Lasku Osobowickiego.

Jak zapewnia kierownik "Artemisu" i zarazem dyrektor imprezy Michał Włodarczyk, każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal. Najlepsi otrzymają statuetki i nagrody rzeczowe, głównie książki. Organizator zapewnia, że na mecie wszyscy uczestnicy otrzymają napoje i talon na przekąski z grilla.

Głównym punktem imprezy będzie bieg długodystansowy na 10 km, oraz bieg rekreacyjny na 3,4 km, a także praktyczne szkolenie z orientacji w terenie. Ponadto wszyscy będą mogli wziąć udział w konkursie strzelania do tarczy z broni sportowej. Na zakończenie imprezy przewidziano ognisko.

Start imprezy o godzinie 17. Zakończenie o godz. 21 albo do zjedzenia ostatniej kiełbaski. Miejsce: Lasek Osobowicki - Stadion Leśny, Wrocław.

Szczegółowe informacje na stronie klubu ''Artemis''.
Organizatorzy serdecznie zapraszają.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Każda forma ruchu jest cegiełką dla naszego zdrowia. *5

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo cenna inicjatywa i dobrze napisany artykuł. 5*

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.