Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

3844 miejsce

Origami krok po kroku. Cz.1 - Forma łabędzia

Origami to japońska sztuka składania papieru. Przez odpowiednio wykonane zagięcia, bez dodatkowych środków (kleju, nożyczek, ozdób), można uformować różne kształty: kwiatów, zwierząt oraz przedmiotów. Zapraszam!

1 z 8 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Galeria ma na celu pokazanie, jak z kwadratowego arkusza papieru stworzyć origami o kształcie łabędzia. Papier jest zaginany, nie używa się nożyczek ani kleju. Fot. Katarzyna Małecka
Galeria ma na celu pokazanie, jak z kwadratowego arkusza papieru stworzyć origami o kształcie łabędzia. Papier jest zaginany, nie używa się nożyczek ani kleju. Fot. Katarzyna Małecka


Komentarze (28):

Sortuj komentarze:

agata maroń
  • agata maroń
  • 03.10.2011 19:59

ten twuj łabędz jest do dopy i kur..i hu..itp zrub coś lepsego idiot....nara ;.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Robin Hoood Legenda Złodzie
  • Robin Hoood Legenda Złodzie
  • 26.01.2011 12:35

hmmmmmmm...
Powiem tak bardzo ładnie\.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Tomasz Zwoliński
  • Tomasz Zwoliński
  • 11.01.2011 13:08

Dzięki za pięknego łabędzia. Przed chwilą go zrobiłem i będę teraz uczył pięcioletniego wnuka.

Komentarz został ukrytyrozwiń
daria janiszek
  • daria janiszek
  • 26.12.2010 19:14

fajne naucze koleżanki

Komentarz został ukrytyrozwiń
anja86
  • anja86
  • 04.12.2010 20:27

do kietliniska :) gratuluję !!! może i połowa ludzi umie coś takiego i to z pewnością lepiej niż Ty umiesz pisac. Błąd ortograficzny w pierwszym słowie Twojego komentarza.Najpierw naucz się pisac, później oceniaj innych :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
kietliniska
  • kietliniska
  • 29.10.2010 12:18

gupie połowa ludzi umie coś takiego

Komentarz został ukrytyrozwiń
iza
  • iza
  • 27.10.2010 13:54

bomba

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ewa Kretek
  • Ewa Kretek
  • 25.10.2010 16:08

cuda:}pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń
jan kowalski
  • jan kowalski
  • 16.10.2010 13:33

macie do tego spolszczenie?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Paweł Bombola
  • Paweł Bombola
  • 14.09.2010 16:32

Niezłe polecam też ksiażkę "FORMY KALSYCZNE ORIGAMI" Pham Dihn Tuyen wiele fajnych rzeczy mam ja dlugo i dalej jest lektura dla oich palców;)

Wyjaśnie też nieiwedzącym, że ORIGAMI to dwa soła:
ORI-składać
Gami-papier
j. japoński
opisane w książce jeszcze inna kożyść
pliss o +