Facebook Google+ Twitter

Orkiestra ma 37 008 974 zł. Czekamy na rekord. Zapraszamy na film

WOŚP liczy pieniądze po zbiórce 9 stycznia, która przeznaczona była na rzecz dzieci z chorobami nefrologicznymi. Już jest 37 milionów, a to jeszcze nie koniec. Po emocjonującej licytacji tylko pierwsze złote serduszko i pierwsza złota karta przyniosły 350 tysięcy.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to niesamowita inicjatywa, wymagająca ogromnej pracy. Po raz kolejny orkiestra pod dyrekcją Jurka Owsiaka pokazała, co znaczy słowo "pomagać".

Jurek Owsiak na konferencji prasowej. Ledwo mówiący ale szczęśliwy / Fot. Mateusz Max MaksiakPonad 120 tysięcy ludzi, z dobrego serca stało od rana i namawiało warszawiaków do włączenia się do akcji. Do WOŚP dołączyli też przedstawiciele rządu. Minister zdrowia Ewa Kopacz obiecała kilka milionów na orkiestrę.

Szczególnym momentem w warszawskim studio TVP była licytacja złotych kart i złotych serduszek. Emocje sięgały zenitu. Pierwsze złote serduszko przyniosło 150 tysięcy złotych, a za pierwszą kartę udało się wylicytować 200 tysięcy!

Nadal trwają aukcje internetowe na rzecz dzieci z chorobami nerek, a kupić na nich można np. lot szybowcem szybowcem, rejs okrętem podwodnym, wizytę w Parlamencie Europejskim na zaproszenie Jerzego Buzka albo zaproszenie do wspólnego oglądania meczu otwarcia na Stadionie Narodowym przekazane przez Bronisława i Annę Komorowskich.Aktualna cena to 41tysięcy 300zł. Na konferencji prasowej oczom dziennikarzy ukazała się legitymacja posła Janusza Palikota.Legitymacja partyjna Janusza Palikota / Fot. Mateusz Max Maksiak "Podobno kiedyś otwierała dużo drzwi" jak powiedział Jurek Owsiak. "Zobaczymy jakie otworzy dzisiaj" Atrakcją dla użytkowników komunikatora Gadu-Gadu może być specjalny orkiestrowy numer 19. Pomimo całej swojej prostoty cena nadal zaskakuje 34tysiące 500zł. Tak do tej pory gra orkiestra. Czekamy na rekord.
A w między czasie zapraszam na film z całego dnia w jakim grała orkiestra. Film przygotował Miłosz Domoń.


Jerzy Buzek ofiarował dwudniową wycieczkę po Europarlamencie. / Fot. Mateusz Max MaksiakNie zabrakło tych młodszych. / Fot. Mateusz Max MaksiakI tych starszych / Fot. Mateusz Max MaksiakPomimo, że sytuacja jest gorąca nie trzeba używać siły. / Fot. Mateusz Max MaksiakCóż praca wre / Fot. Mateusz Max MaksiakJak co roku w studio pojawiła się Doda. Niestety tylko na chwile. / Fot. Mateusz Max MaksiakZawodnik Polskiej drużyny rugby / Fot. Mateusz Max Maksiak / Fot. Mateusz Max Maksiak

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (15):

Sortuj komentarze:

Zgłaszajcie swoje lub najciekawsze aukcje WOŚP w komentach do tego materiału: link
.
.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Świetne zdjęcia świetnej akcji. A komu się nie podoba, niech po prostu nie daje - WOŚP nie sięga nikomu siłą do kieszeni...

Komentarz został ukrytyrozwiń
Bartosz
  • Bartosz
  • 11.01.2011 07:26

@ loki

hahahaaaaaaa ! nie wyprze sie, to pewne! phehe

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dobra robota:))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dzięki za dobre słowa :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Profesjonalny materiał. Brawo ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Polskie dzieci zyskują. To jest najważniejsze. Będziemy mieli bardzo zdrowy naród w przyszłości.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Szkoda ,że ludzie ciągle nie zrozumieli ,że to idzie o pomoc dzieciom . N o ale są ludzie i ludzie .

Komentarz został ukrytyrozwiń
edi
  • edi
  • 10.01.2011 20:02

NIECH LDZIE WIĘCEJ PAKJĄ W KIESZEŃ OWSIAKA !!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ansla1
  • Ansla1
  • 10.01.2011 16:53

Graj Orkiestro graj na cały kraj..Twoje melodie ludzi uleczą,smutek zniweczą,przywrócą nadzieje..
Wiele dobrego razem z Orkiestrą się dzieje !!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.