Facebook Google+ Twitter

Orkiestra WOŚP gra, Wy fotografujecie!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Waszych relacjach? Tak, to już w niedzielę 11 stycznia największa akcja społeczna w Polsce. Podczas 17. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 120 tysięcy wolontariuszy będzie zbierać pieniądze na sprzęt pozwalający na wczesne wykrywanie raka u dzieci.

Szef Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jerzy Owsiak pokazuje tegoroczną skarbonkę dla kwestujących / Fot. PAP/Jarosław SenderW Waszych relacjach (tekstach, zdjęcia, nagraniach audio i wideo) z tego dnia szczególnie liczymy na opis wszelkiego typu „naj”: największy sztab, najciekawsza impreza, najciekawszy pomysł, najdziwniejsze miejsce kwestowania, najbardziej oryginalne gadżety na licytacji itd. Najciekawsze materiały zamieszczone w naszym serwisie oczywiście nagrodzimy :))

Kto ma kłopoty z umieszczaniem galerii niech przeczyta poradę Tomasza Mazura pt. Jak pokonać kłopoty z dodaniem galerii foto!

Dodatkowo od niedzieli 11 stycznia Wasze galerie zdjęć z terenu woj. pomorskiego i mazowieckiego mają szansę ukazać się w lokalnym tygodniku. Pisałem o tym w materiale Przeczytaj swój materiał w lokalnym tygodniku. Nasz serwis od początku roku zacieśnił współpracę z gazetami grupy Polskapresse zgrupowanymi pod marką „Polska” i materiały autorów Wiadomości24.pl będą pojawiać się w lokalnych tygodnikach, na początek w kilku regionach kraju.

A zatem sprawdź „jak pachnie papier”, czyli zrób zdjęcia ze swojego lokalnego podwórka z niedzielnej WOŚP. A potem szukaj na łamach lokalnego tygodnika. Redakcja tygodników w woj. pomorskim (Dziennik Bałtycki) i mazowieckim (Nasze Miasto) wybiorą najciekawsze zdjęcia, informacje i opublikują je już w wydaniach 16 stycznia. Twoje dokonania obejrzy jeszcze więcej czytelników, tym razem papierowego wydania. Pochwal się znajomym i bliskim, po prostu sprawdź "jak pachnie" papier :) / Fot. Plakat akcji

Wiadomości24.pl to największa i niezwykle "pojemna" gazeta internetowa. Pamiętajcie, że czekamy na Wasze relacje z imprez związanych z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy nie tylko z wymienionych województw.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

Mamy 17 stycznia więc można już zapytać:) :

"Najciekawsze materiały zamieszczone w naszym serwisie oczywiście nagrodzimy :))" - Kto został nagrodzony?

". Redakcja tygodników w woj. pomorskim (Dziennik Bałtycki) i mazowieckim (Nasze Miasto) wybiorą najciekawsze zdjęcia, informacje i opublikują je już w wydaniach 16 stycznia. " - Czyje zdjęcia wybrano i gdzie się ukazały?

Komentarz został ukrytyrozwiń

może też coś pstrykne.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Na pewno coś wrzucę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

możliwe, jednak nie liczy się oprawa ważne jest to ile zbierzemy dla dzieci, wystarczy że każdy wolontariusz będzie miły i uśmiechniety wielkiej fety nie musi być, te pieniadze lepiej przeznaczyć od raziu dla WOŚPu

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja w ten dzień siedzę w pracy 24 h

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie chodzi mi o kwotę zebranych pieniędzy tylko oto co podczas orkiestry się odbywa. :]

Komentarz został ukrytyrozwiń

tak, zwłaszcza że WOŚP z roku na rok jest coraz słabszy.
Do tego we Wrocławiu jest tak cienko że cała akcja odbywa się poza rynkiem.
Niby brak sponsorów a może po prostu kończy się czas Orkiestry Owiaska.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.