Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

31131 miejsce

Orkiestrowe biesiadowanie w Czarnem

Wspólna zabawa, występ Mirosława Rymarza z zespołem, oficjalne podziękowania wolontariuszom, indywidualnym darczyńcom i firmom były jednymi z ważniejszych punktów imprezy biesiadnej, która odbyła się w leśniczówce Sarniak w Czarnem.

Mirosław Rymarz- biesiada w Czarnem / Fot. Piotr Zabrocki z CzarnegoImpreza biesiadna - sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Czarnem / Fot. Piotr Zabrocki z CzarnegoTradycją stało się, że w gminie Czarne lokalny sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w nietypowy sposób dziękuje wolontariuszom, indywidualnym darczyńcom, przedstawicielom firm i tym wszystkim, którzy przyczynili się do kolejnego finału w tej pomorskiej gminie. Organizatorzy XVIII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Czarnem, który odbył się 10 stycznia doskonale wiedzą, że jest za co dziękować.

W tym roku na konto fundacji Jurka Owsiaka czarneński sztab przekazał niebagatelną kwotę ponad 23 tysięcy. Fantowe loterie, licytacje, kiermasze, pomiar cukru, zebrane datki do puszek, indywidualne wpłaty i wiele innych form pomocy stanowią o osiągniętym sukcesie. Warto uświadomić sobie, że mieszkańcy tej niewielkiej, bo niespełna 10-tysięcznej gminy potrafią już od ośmiu lat wspólnie działać na rzecz fundacji, która pomaga szczególnie dzieciom.

Nieocenione jest zaangażowanie mieszkańców i sztabu w działania orkiestrowe. Liczby są bardzo wymowne : 102 wolontariuszy, 87 indywidualnych darczyńców, 113 firm, które w bezpośredni sposób wspomogły XVIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Czarnem.

W tym roku sztab wspólnie z Czareńskim Centrum Kultury przygotował imprezę biesiadną, która odbyła się w leśniczówce Sarniak. Część artystyczną poprowadził Mirosław Rymarz- aktor prywatnego Teatru Muzycznego Hals z Gdyni.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.