Facebook Google+ Twitter

"Orlik Polska 2015" Ogólnopolska Liga Mistrzów Orlika - na START

W całej Polsce ruszyła kolejna edycja prestiżowego projektu „Orlik Polska” – na zgłoszenia Jednostek Samorządowych i Wydziałów im podległych oraz Organizatorów i Animatorów Lig Amatorskich Orlik czekamy do 31 Lipca

Radość zwycięzców poprzedniej edycji Orlik Polska / Fot. orlik polskaW dniach 26-27 września br. na Orlikach w Łącku i w Jazowsku rozegrane zostaną ogólnopolskie finały z udziałem mistrzów wojewódzkich w ramach projektu Orlik Polska 2015. Projekt Orlik Polska w kategorii wiekowej +16 to społeczny projekt futbolu amatorskiego „szóstek” na zapleczach sportowych orlik.

Głównym celem tej prestiżowej imprezy, czyli Ogólnopolskiej Ligi Mistrzów Orlika są regularne amatorskie rozgrywki na szczeblu regionalnym, wojewódzkim i ogólnopolskim stwarzające społeczeństwu możliwość rywalizacji sportowej.

Do 31 lipca każda jednostka samorządowa może bezpłatnie zgłosić swój udział na przeprowadzenie I etapu regionalnego.

Realizacja zadań w projekcie przedstawia się następująco:

Szczebel regionalny do 30 lipca Organizacja turniejów o Puchar Prezydenta/Burmistrza/Wójta (I szczebel)

Szczebel wojewódzki do 12 września (II szczebel) Zwycięzcy poszczególnych miast, gmin z danego województwa w turnieju jednodniowym.

Szczebel ogólnopolski – Finał Mistrzów Orlika (III szczebel) Zwycięzcy poszczególnych województw zagrają w ogólnopolskim finale na boiskach Orlika w Jazowsku i Łącku (25, 26, 27 września).

Wraz z turniejem i projektem Orlik Polska 2015 startuje I Ogólnopolski Orlikowy Konkurs Plastyczny pn „ A mój tata za piłką lata ” dla dzieci w dwóch kategoriach wiekowych 5-9 lat i 10-13 lat – z pulą nagród na ponad 3 tys. złotych. Więcej szczegółów o ORLIK POLSKA na stronie: www.orlikpolska2015.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.